До Ради можуть пройти лише лише чотири партії
За прогнозами соціологів 5-відсотковий бар'єр на парламентських виборах долають чотири партії. Як свідчать дані загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, це партія "Блок Петра Порошенка", Радикальна партія, Народний фронт і Самопоміч, повідомляє ТСН.

Повідомляється, що  "Блок Петра Порошенка" мають намір підтримати на виборах 26 жовтня 20,5% респондентів, які планують взяти участь у голосуванні, Радикальну партію - 8,6%, Народний фронт - 6,8%, Самопоміч - 5,8%. За партію "Батьківщина" можуть проголосувати лише 4,7% опитаних.

Згідно з даними дослідження, за партію "Опозиційний блок" готові віддати свої голоси 3,6% виборців, за партію "ВО "Свобода" - 2%, за КПУ - 2,8%, за "Правий сектор" - 1,25%, за "Сильну Україну" - 3,75%, за партію "Громадянська позиція" - 3,3%.

Крім того, 32%  опитаних досі не визначилися, за кого голосуватимуть.

Раніше повідомлялося, що до Ради проходять п'ять партій.

А за опитуванням менш авторитетного соціологічного центру "Софія" та Інституту соцдосліджень ім. Яременка у Раду проходять 6 партій: у прохідному списку опиняються "Батьківщина" і "Опозиційний блок", повідомляє "Українська правда".

"Блок Петра Порошенка", "Радикальна партія", "Народний фронт", "Батьківщина", "Опозиційний блок" і об'єднання "Самопоміч" проходять до Верховної Ради, свідчать результати опитування Центру соціологічних досліджень "Софія" і Українського інституту соціологічних досліджень ім. Олександра Яременка.

Так, за "Блок Петра Порошенка" готові проголосувати 28,3% опитаних, за "Радикальну партію", - 12,6%; за "Народний фронт" - 10,9%; за "Опозиційний блок" - 8,7%; за Об'єднання "Самопоміч" готові проголосувати 8,5% і за "Батьківщину" - 7,1%.
Близькою до прохідного бар'єра є партія "Громадянська позиція", за яку готові проголосувати 4,7% респондентів.

Опитування проводилося з 16 по 21 жовтня.
Усього було опитано 2021 респондента віком від 18 років по всій території України (у Донецькій і Луганській областях опитування проводилося на територіях, контрольованих українською владою).
Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh