Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Election


Порошенка хочуть бачити на посаді Президента половина українців, - опитування

Згідно з результатами останнього соціологічного дослідження, спільно проведеного центром "СОЦИС", КМІС та групою "Рейтинг", за Петра Порошенка готові віддати свій голос на президентських виборах  49,7 % українців. На другому місці рейтингу - Юлія Тимошенко (5,6 %), передає tsn.ua.
На третьому місці - Сергій Тігіпко (3,3 % ). Олегові Ляшку і Анатолію Гриценку віддають симпатії відповідно 0,8 і 0,6 % виборців. Похибка - до 0, 8%.
 

Українці можуть перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців онлайн

Кожен виборець  може зробити запит про своє включення/не включення до Державного реєстру виборців після реєстрації у "Особистому кабінеті виборця".
Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у ДРВ  на електронну адресу, вказану при реєстрації.
Подання та обробка даних здійснюються відповідно до Закону "Про захист персональних даних".
 

Асоціацію з Україною ЄС готовий підписати в повному обсязі

Європейський Союз прискорив розгляд рішення України про входження до складу ЄС.
Поштовхом до цього рішення стали нещодавні події, що відбулися на території української держави.
Угода про асоціацію Європейського союзу з Українською державою буде підписана вже в кінці червня або на початку липня поточного року. Ось що повідомляють у Євросоюзі: "За нашими припущеннями, наприкінці червня нинішнього року Європейський Союз і Україна підпишуть угоду".
 

Elections Cost To Politicians Of 2.5 Billion Dollars - Experts

altВиборча кампанія-2012 стала найдорожчою в історії України
 За нашими підрахунками, вибори обійшлися політикам у два з половиною мільярди доларів, загалом на всю країну, мажоритарники, партії і так далі. З них мільярд доларів пішов на мажоритарників, півтора мільярди - на партії та блоки. Але виборчу кампанію ми рахуємо, по суті, з лютого, коли стартувала "Україна - Вперед!", а реальні вибори були у серпні-вересні-жовтні, - розповів експерт з рекламних комунікацій Артем Біденко.
Партія регіонів, за підрахунками фахівців, на все витратила 500 мільйонів доларів, на другому місці партія "Україна - Вперед!" - 150 мільйонів, об'єднана опозиція "Батьківщина" втричі менше - 50 мільйонів, УДАР Віталія Кличка - 40 мільйонів доларів, комуністи - 30 мільйонів.
Детальніше - у відеосюжеті каналу 24tv

 

 

Former U.S. Ambassador Questioned the Whole Electoral Process In Ukraine

altСтівен Пайфер: Весь електоральний процес був сумнівним
Свою оцінку виборам дають різноманітні експерти. Зокрема, журнал "Український тиждень" опублікував інтерв`ю із закордонним експертом, колишнім послом Сполучених Штатів Стівеном Пайфером, який зазначив: "Влада використовувала адмінресурс упродовж кампанії, кандидати не мали рівного доступу до ЗМІ. Є питання щодо прозорості роботи Центральної виборчої комісії. Та й зрозуміло, що можна сказати про вибори в країні, де два лідери опозиції - Юлія Тимошенко і Юрій Луценко знаходяться за гратами. Весь електоральний процес був сумнівний, особливо, якщо порівнювати із президентськими 2010 року та парламентськими 2007".   Інф.: TVI.UAнф. 
 

Вони названі ЦВК (повний список депутатів)

Центральна виборча комісія визнала обраними депутатами 445 кандидатів.
На засіданні у неділю було визначено переможців у останніх 34 мажоритарних округах. Перед цим у суботу було оголошено результати виборів по багатомандатному округу.
Таким чином, ЦВК визнала обраними депутатами 220 кандидатів за мажоритарними округами і ще 225 за партійними списками.
Ще у 5 мажоритарних округах (94, 132, 194, 197, 223) Верховна Рада рекомендувала ЦВК провести повторні вибори.
 

Мажоритарна система нівелювала перемогу опозиції за партійними списками, - КВУ

Партія регіонів, за остаточними даними ЦВК, отримала вдвічі більше мандатів у мажоритарних округах, ніж опозиція.
Мажоритарна система стала необхідним джерелом мандатів для Партії регіонів і, тим самим, фактично нівелювала перемогу опозиції за партійними списками, - зазначив у коментарі
Deutsche Welle аналітик Комітету виборців України Олександр Клюжев. Ще на момент голосування опозиція, підтримавши мажоритарну систему, запропоновану саме владою, спрогнозувала свою поразку, вважає політолог. Якщо за партійними списками і була певна конкуренція, то в мажоритарних округах відбувався масовий підкуп виборців, застосовувався бюджетний адмінресурс і був достатньо сумнівний процес встановлення переможців.
 

CEC Announced Official Election Results

altУ Раду обрані 445 депутатів
Центральна виборча комісія завершила підведення офіційних результатів виборів народних депутатів Верховної Ради України. На засіданні в неділю ЦВК затвердила протоколи про визнання обраними народних депутатів в останніх 34 одномандатних округах.
У цілому в одномандатних округах обрано 220 депутатів, з них від Партії регіонів - 113, ВО "Батьківщина" - 39, ВО "Свобода" - 12, партії "УДАР" - 6, партії "Єдиний центр" - 3, Народної партії - 2 , по одному - від партії "Союз" і Радикальної партії Олега Ляшка, а також 43-х самовисуванців.
 

Понад один мільйон українських виборців проголосували вдома

Майже 5% виборців голосували не на виборчих дільницях, а вдома
Про це свідчать дані ЦВК.
Таким чином бажання голосувати за місцем перебування висловило 1 мільйон 39 тисяч 868 виборців. Загалом виборчі бюлетені на парламентських виборах отримали 21мільйонів 765 тисяч 639 людини. Таким чином частина тих, хто голосував вдома складає 4,7% від усіх виборців.
Найбільше виборців висловили бажання голосувати вдома у 114 окрузі на Луганщині - понад 11 тисяч. Перемогу там отримав "регіонал" Володимир Демішкан.
 

Студія “Шустер Live” не зводить очей з окружкому Пилипишина

altОператори та журналісти студії “Шустер Live” цілодобово, в три зміни фільмували події у виборчій комісії 223-го округу, де акціонер студії Віктор Пилипишин фальсифікує результати голосування.
Виборці Шевченківського району вітають таку увагу медіа до спотворення волі виборців та сподіваються, що до глядачів дійде правдива картина зі скандально знаменитого округу.  
Про це "Волі народу" від імені виборців Шевченківського району Києва повідомила Олена Зарічна
 
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2439
mod_vvisit_counterВчора4263
mod_vvisit_counterЦього тижня15042
mod_vvisit_counterМинулого тижня27193
mod_vvisit_counterЦього місяця68036
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24221754