Народ не повинен допустити в парламент реваншистські проросійські сили
Маємо бути пильними і не допустити провокацій ані в день голосування, ані після виборів. Про це заявив голова Соціального центру “Перспектива-Оболонь”, кандидат у народні депутати України по 217 округу від "Батьківщини" Володимир Старовойт.
За словами Володимира Старовойта, сьогодні надходять дуже тривожні сигнали про те, що п’ята колонна готує провокації під час виборів. Немає сумнівів у тому, що Кремль скористається днем виборів для розкачування ситуації не тільки у столиці, але й у різних регіонах.
“Очевидно, що готується наступ. По-перше, через спробу провести до Верховної Ради реваншистські проросійські сили. Тому українці мають дуже відповідально поставитися до свого вибору. По-друге, через поновлення військового протистояння на Сході. До цього наші бійці готові, оскільки “перемир’я” і так було тільки на папері”, – зазначає Старовойт.
Також політик закликав своїх опонентів утриматися від брудних технологій і забезпечити чесне волевиявлення громадян. “Нехай переможе той, кого дійсно підтримує громада!” – підкреслив Володимир Старовойт.

Інф.: starovoit.con.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh