Інакше до ВР може пройти представник команди екс-президента-покидька Януковича Вадим Столар
Не даремно кажуть, що якщо хочеш зробити щось толкове – не розраховуй на інших, роби сам.
Ситуація у моєму 217 окрузі вкрай дивна: попередня домовленість демократичних сил про те, що на цьому окрузі - за умови, що я проходжу до Парламенту за списками - має перемогти відомий оболонець, активіст Майдану і постійний представник МВС в АТО Зорян Шкіряк мав 100% шанси на реалізацію, - написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Олександр Бригинець.
Судіть самі, найрейтинговіша політсила з-понад 30% рейтингом (Блок Петра Порошенка) не висунула свого кандидата, пасивно (а в майбутньому можливо і активно) підтримуючи Зоряна Шкіряка. Інші політсили не висунули потужних кандидатів. Більше того, крім головного опонента демократичних сил Вадима Столара, в окрузі зареєструвалося ще 2 кандидати з іменами Вадим Столяр. Це суттєво могло понизити рейтинг відомого та одіозного Столара, який у пік протистояння Майдану і Януковича працював в команді голови КМДА Попова.

Залишалося лише якісно провести агітаційну компанію і привітати демократію із перемогою. Сьогоднішня соціологія вже показала переваги Зоряна Шкіряка над усіма іншими кандидатами, в тому числі і над Столаром.
Я як діючий депутат від Оболоні готував на завтра звернення до інших демократичних кандидатів, зареєстрованих по 217 округу, з проханням зняти свої кандидатури на користь Зоряна. І раптом вчинок, який викликав у мене шок: Зорян Шкіряк знімається сам, при тому, заявляючи свою підтримку кандидату, який має в нинішньому рейтингу 5 сходинку – комбату батальйону «Азов» Білецькому.

Як на мене, тепер ситуація в окрузі стала критичною. Якщо вже завтра всі кандидати-демократи не зберуться і не узгодять свої дії, допомагаючи найрейтинговішому на даний момент кандидату від демократичних сил, а зараз це представник "Батьківщини" Володимир Старовойт (на фото), який щоправда, за рейтингом поступається Столару, то тоді до ВР може пройти екс-регіонал і представник команди найболючішого періоду в історії президента-покидька Януковича – Столар.

Зняття кандидатури Шкіряка я сприйняв, як справжній необдуманий крок, який руйнує зусилля великої кількості людей. Єдине, що можна зробити сьогодні – це сісти за стіл переговорів усім демократам. Не знаю, хто із них візьме на себе відповідальність і гарантуватиме перемогу в окрузі. Дуже шкодую, що ідеально продумана ідея з перемогою Зоряна Шкіряка провалилася. Але, якщо людина не має бажання боротися, то інші точно за неї боротися не будуть.
До виборів понад три тижні. Ситуація неприємна. Але способи виправити її досі є.

Олександр Бригинець

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh