Зеленський у Стамбулі анонсував створення ринку землі у 2020 році
Він розрекламував український чорнозем і закликав турецьких бізнесменів до "приватного партнерства".
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні в 2019 році буде проведена земельна реформа, що дозволить створити ринок землі вже в наступному році.
Про це повідомляє кореспондент Інтрнет-видання "Букви".

"У цьому році ми обов'язково проведемо земельну реформу, що вже в наступному році дозволить створити ринок землі на 40 млн га", - сказав Зеленський на українсько-турецькому бізнес-форумі в Стамбулі.

Він підкреслив, що в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею, зокрема, компанія "Онур".

"Сподіваюся, таких компаній буде більше, особливо це стосується південної частини України, де є необхідність створення і розвитку меліоративних систем. Тут ми також розглядаємо можливість державного приватного партнерства", - сказав Зеленський.

Раніше в Офісі Президента повідомили, що планують скасувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі і запустити ринок сільгоспземлі в Україні вже до кінця 2019 року.

15 квітня Президент України Петро Порошенко заявив, що країна зможе стати набагато багатшою, якщо буде введений ринок землі, а мораторій на її продаж має прямий зв'язок з корупцією.
На початку лютого Президент України Петро Порошенко підписав закон про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі до 1 січня 2020 року.

Інф.: bykvu.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh