Європа переходить на відновлювальні джерела енергії
Про це стверджує відомий політико-економічний експерт, Голова УНКП, Олег Соскін: У Відні в березні 2013 року відбувся референдум, на якому 67% мешканців висловились за відмову від традиційних джерел енергії і перехід на відновлювальні. Ось куди треба їхати – в Австрію, Швейцарію, інші європейські країни. А підписання угод про розподіл продукції із "Шелл" та "Шеврон" - це комерційна оборудка Сім’ї з найбільшими транснаціональними корпораціями, які контролюються світовими космополітичними силами. Це для українців може принести лише величезні екологічні проблеми.

Сланцевий газ – це шлях в нікуди
Коментар УНКП з приводу розгляду питання щодо видобутку сланцевого газу на Львівщині
 
Львівська обласна рада скерувала до США свою делегацію для вивчення питання видобутку сланцевого газу. Втім, за повідомленнями ЗМІ до делегації не потрапив жоден депутат облради, лише помічник голови і помічник першого заступника голови облради.
 
Українська Національна Консервативна партія категорично виступає проти видобування сланцевого газу на території України. Про яке вивчення питання видобутку сланцевого газу у  Сполучених Штатах може йти мова? Скільки можна морочити голову? Краще відправити делегацію Львівської обласної ради в Австрію. Наприклад, Олег Соскін на початку червня 2013 року возив до Відня групу, пропонував і львівським депутатам до неї приєднатися, щоб вивчати досвід переходу на альтернативні джерела енергії. Адже у Відні в березні 2013 року відбувся референдум, на якому 67% мешканців висловились за відмову від традиційних джерел енергії і перехід на відновлювальні. Ось куди треба їхати – в Австрію, Швейцарію, інші європейські країни.
 
А підписання угод про розподіл продукції із «Шелл» та «Шеврон» - це комерційна оборудка Сім’ї з найбільшими транснаціональними корпораціями, які контролюються світовими космополітичними силами. Це для українців може принести лише величезні екологічні проблеми.
 
Тому лідер УНКП професор Олег Соскін готовий провести тренінг чи майстер-клас для львівських депутатів по сланцевому газу та альтернативним джерелам енергії у випадку, якщо вони ще не усвідомили, в якому напрямку слід рухатися Україні. Тільки за альтернативними відновлювальними джерелами енергії майбутнє.
 
Прес-служба Української Національної Консервативної партії

Фото Михайла Марківа із сайту pravda.com.ua
Інф.: soskin.info

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh