Приват24: тепер і валюта
У березні 2019 року держбанк "ПриватБанк" запустить нову версію мобільного банкінгу "Приват24" для Android і iOS. Відомо, що нова версія працюватиме без цифрового ядра Corezoid, який створили ще до націоналізації.
Про це стало відомо завдяки заяві керівника електронного бізнесу "Приватбанку" Сергія Харитича.

За його словами, розробка велася з серпня 2018 року. До кінця 2019 планується перехідний період - до цього моменту працюватиме стара версія сервісу. Також у банку обіцяють новий дизайн програми.

Крім цього Харитич повідомив, що починаючи з 7 лютого в мобільному додатку "Приватбанку" можна буде придбати валюту онлайн. Попередньо очікується, що клієнти в основному купуватимуть не більше 1000 доларів на добу.

Варто нагадати, що українська національна валюта може впасти до критичних показників через нову фінансову кризу, яку спричинено відпливом фінансів з ринків в США. У такому випадку навіть матраци не допоможуть українцям, адже ховати просто буде нічого. Про це заявив фінансовий експерт, партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на середу, 23 січня 2019 року. Стало відомо, що гривню трохи зміцнили – 27,89 за долар, порівняно з показниками у вівторок.

Інф.: znaj.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh