На гральному бізнесі збагатяться мафіозні бариги, а їх мільярдні доходи будуть "знесені в тінь", - Володимир Пилипчук, політик, науковець
Шановні та нешановні депутати! Ви БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО заявляєте, що ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ГРАЛЬНОГО БІЗНЕСУ ПОПОВНИТЬ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 7 МЛРД ГРН !!!
Про це відомий український політик, економіст Володимир Пилипчук написав на своїй сторінці у Facebook.
- А чи є у вас чим усвідомити, що при такій сумі надходжень до бюджету на цьому зароблять Бариги не менше 15 млрд.гривень, а прості, але азартні "парамоші", вимушені будуть відірвати від сімейного бюджету, від ротів своїх дітей БІЛЬШЕ 30 млрд.гривень? І це - в епоху кризи, бідності, безгрошів'я, напівголодного животіння, та ще й додатково винесуть з цих сімей, за нинішніми мірками - астрономічну суму!

- "Знайшли сокирку під лавкою"? Саме в цьому полягає ефективність вашої соціальна політики? Чи політика доходів бюджету вас цікавить більше? - Тоді порийтеся в інших кутках хатинок ("сімей", кланів) - а саме "порийтеся" у тих "сім'ях", які тримають в тіні більше 50% ВСІЄЇ економіки України (тобто не сплачують податків до бюджету України)! І виводять з України вдвічі більшу від названого вами суми ГІПОТЕТИЧНОГО зиску від впровадження легальних "грачок", а повторно вкладають в тіньову економіку суми більші, ніж розміри всього офіційного бюджету України!

- Я не вірю у ваш оптимізм щодо названих вами сум поступлень до бюджету, бо і гральний бізнес також "знесе в тінь" більшу частину своїх доходів. Бо ... а) сама специфіка грального бізнесу - мафіозне породження задля збагачення "на дурничку" і збагачення від утаювання реальних доходів; б) ті хто мають гроші для його створення -"майстри", які самі у своїй більшості їх "заробляли" в результаті "відточення" тіньових схем! Тобто, їх менталітет - вам зрозумілий?

- А якщо ділки, ще й програми гральних автоматів "вдосконалять", "підкрутять", то названі очікування надходжень до бюджету виявляться просто маревом...

- Але я вірю в те, що в Україні достатньо безголових, здатних "посадити" сімейні бюджети, залізти в борги, втратити майно заради своїх хворобливих пристрастей. Як і п'яниць, що виносять з хати останній кусок сала заради пляшки оковитої. Як і вірю в те, що відкриття та легалізація грального бізнесу - це замовлення ваших ''заплічних'' господарів! Для яких - збагачення саме за рахунок збідніння інших - основна мета життя!

Думай-те...

Володимир Пилипчук, український політик, науковець, громадський діяч

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh