З 2-го травня фільм "ТойЩоПройшовКрізьВогонь" Михайла Іллєнка можна буде побачити у 5-ти містах України, а саме - у Києві (кінотеатри Київ, Кінопанорама, Магнат та Росія), Луцьку (кінотеатр Адреналін), Дніпродзержинську (кінотеатр Мир), Лубнах (кінотетар Київська Русь) та Чернігові (кінотеатр ім. Щорса).
Разом з українцями перший вітчизняний блокбастер будуть дивитись у ще понад 15-ти країнах світу.
Серед них - Канада, Австралія, Бангладеш, Гваделупа, Аргентина, Бразилія та ін.

Таким чином “ТойЩоПройшовКрізьВогонь” Михайла Іллєнка стане чи не першим українським фільмом за останє десятиліття, який подивляться одразу на кількох континентах.

Нагадаємо, що, вийшовши на великі екрани країни у 2012 році, фільм кілька тижнів підряд потрапляв у топ-10 вітчизняного прокату.
Загалом стрічку подивилось більше 100 000 українських глядачів, що свідчить про справжній глядацький успіх. Кіноісторія вже побувала на більш ніж 20-ти фестивалях і завоювала близько 10-ти нагород.

Серед них – Гран-Прі на Київському МКФ, статуетка кінофоруму “Золотий вітязь” за кращий ігровий фільм, приз від Гільдії російських кінокритиків за “поетичну магію і магічний реалізм” на кінофестивалі Кіношок. Крім того, Український Оскарівський комітет номінував вітчизняний блокбастер на проемію “Оскар” у номінації "Кращий фільм іноземною мовою".

Інф.: regionews.ua, фото: reportazhyst.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh