Якщо вечеря в ресторані чи прогулянка вечірнім містом вже не захоплює ані Вас ані Вашу половинку, можна спробувати долучитися до високого мистецтва у світле свято Валентина.
14 лютого Мистецький Арсенал запрошує усіх закоханих, і не тільки, на вечір, присвячений коханню та мистецтву.
 Для всіх гостей будуть організовані спеціальні екскурсії виставкою Kyiv Fine Art 2013,Ю а також лунатиме музика від діджеїв Olegue Zabava та Serge Jazzmate. Перлина програми - Homo Eroticus – поезія Ігоря Померанцева вперше українською!

Вірші Ігора Померанцева, поета та есеїста, що живе у Лондоні і Празі, де працює у празькій редакції "Радіо Свободи", читатиме перекладачка Діана Клочко.  Але й сам автор промовлятиме в Арсеналі як "акустична тінь" - російською та англійською, доповнений візуальним відеорядом з фотоальбому австрійської поетки та фотографа Мілени Фіндайз. У презентації також братимуть участь головний редактор видавництва "Дух і Літера" Леонід Фінберг та перекладач і публіцист Марк Белорусець (як атестує його автор - "друг сорокарічної витримки"), який також чимало посприяв інтонаційній та семантичній точності перекладів. Книжку можна буде придбати після презентації.

А вже о 20:00 гості зможуть насолодитися авангардом молодої поезії, який представлятимуть:

Катерина Бабкіна, авторка поетичних книг "Вогні святого Ельма" та "Гірчиця", куратор міжнародного театрального фестивалю "Документ";

Юлія Балаєва, поет, учасниця збірок "8. Жіноча мережева проза", "Антологія українського самвидаву 2000-2004";

Назар Шешуряк – художник і поет, автор електронної збірки віршів "Чорнозем", організатор Берроуз-фесту, редактор журналу "Необратимая мясистость";

Іван Маковський – музикант і поет, переможець минулорічного арт-фесту "Березневі коти".
 
-  і ще цілий ряд приємних сюрпризів.

14 лютого любов робить мистецтво ще ближчим: фестиваль Kyiv Fine Art 2013 публіка має змогу відвідати до десятої вечора. Будь-яка пара може потрапити до Арсеналу, придбавши один квиток на двох.

Інф.: "Воля Народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh