Антиукраїнське засідання комітету культури Колі Княжицького з мовного законопроекту 5670д
Цинізм цієї влади зашкалює! - Лариса Ніцой.
Ну і хто там розповідав, що закон про мову 5670д можна поправити? Вчора. Засідання комітету культури. Більше двох тисяч правок, 500 сторінок тексту. Проголосовано за 7 хвилин. Спочатку таємне написання законопроекту, потім утаємничене обговорення правок. Детективність історії із законом 5670д - зашкалює. Що цікаво, навіть передача за 4 жовтня 2018 р "Право на владу", у якій ми обговорювали ухвалений 5670д у першому читанні - ця передача вилучена. От збіг обставин )) Всі передачі з 2014 року є, а ця вилучена. Не вірите? Ось вам посилання.

А взагалі за два дні до цього злощасного засідання каже мені один державний муж: "Хочу тебе попередити, щоб ти не сильно убивалася і була готова: Коля (Княжицький), Андрюша (Парубій), Ганя (Гопко) і Петро Олексійович пообіцяли європейцям, тому не чекай змін в законопроекті, ситуацію законсервують, особливо в освіті".

Браво! Ця влада себе перевершила. Подаю кілька відео - з комітету і після.

Дякую всім депутатам. Ви НЕ ПРИЙШЛИ на це засідання. ПОДАТИ правки і не прийти їх відстоювати! Навіть долею їхньою не поцікавитися! Отак їм треба та мова.

Ну і щоб ви всі зрозуміли, орггрупу по обговоренню правок, яку обіцяв Книжицький, він так і не створив, мене на неї попри обіцянку не запросив, посилаючись на засідання комітету замість групи.
Питаю в нардепів, були засідання - були, напівформальні, а те, що з голосуванням "правильне" - то оце воно, за 7 хвилин.

Лариса Ніцой, письменниця, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh