Цей чоловік ледь не помер сім разів, а після цього, мов компенсація з небес, виграв мільйон доларів у лотерею
Смуга невдач у хорватського вчителя музики Франа Селака почалась у 1962 році. Поїзд, в якому він їхав, зійшов з рейок, перекинувся кілька разів і впав у воду. Загинули 17 людей. Селак зумів допливти до берега зі зламаною рукою.
Рік по тому він полетів на літаку. Десь високо над землею сталася розгерметизація і бічні двері в салон відірвалася. Селака засмоктало прямо за борт ... Коли він прокинувся у шпиталі, йому повідомили, що літак розбився, а його знайшли у копиці сіна.

У 1966 році він потрапив в аварію на автобусі. Загинуло 4 людини. Селак відбувся легкими травмами.

У 1970 році його автомобіль загорівся під час поїздки. Він виліз назовні, щоб загасити пожежу, але машина вибухнула.

У 1973 році стався ще один автомобільний інцидент. На цей раз, через збій в паливній системі, займання сталося вже всередині салону. В результаті у Селака згоріла більша частина волосся на голові.

У 1995-му його збив автобус. Фран відбувся легко - шок і невеликі забиття.

1996-го проїжджаючи по гірській дорозі на автомобілі, Селак побачив вантажівку, яка їхала прямо на нього. Йому довелося ухилитися в бік обриву і вискочити з машини на ходу, щоб не звалитися в ущелину.

У 2003 році, маючи 74 роки, Селак купив лотерейний квиток вперше за 40 років свого життя. Це неймовірно, але він виграв 1 мільйон доларів.

Інф.: businessua.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh