Біля КСУ проходить мітинг на підтримку закону про люстрацію
Біля Конституційного суду в Києві зібралося близько сотні людей, які вимагають від КСУ, аби той не скасовував закон "Про очищення влади".
Біля Конституційного суду України у Києві у четвер, 4 липня, зібралося близько сотні людей, які мітингують на підтримку закону про люстрацію. Про це повідомляє кореспондент "Тижня".
Протестувальники тримають в руках партійні прапори ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Європейської солідарності".
Також в руках мітингувальників знаходяться саморобні плакати, зокрема, з написами "Захистимо конституцію від її "гаранта" - "преЗЕдента".

Як зазначається, окрім представників політичних партій, участь в акції беруть також пересічні активісти, зокрема учасники російсько-української війни на Донбасі.
Мітингарі заявили, що вимагають від КСУ, аби той не скасовував закон про люстацію.

Зауважимо, сьогодні, 4 липня, Конституційний суд України продовжить розгляд справи щодо відповідності Конституції закону "Про очищення влади". Нове засідання мало початися о 10:00 на закритій частині пленарного засідання.

Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.
Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh