Журналіст Павло Січкар відреагував на космополітичні висловлювання Шустера
Може, Шустер заперечує існування Організаці Об'єднаних Націй (ООН) - найбільш впливової міжнародної організації, представленої державами-націями?
В ефірі "Шустер LIVE" минулої п'ятниці ведучий програми Савік Шустер сказав, що йому не подобається слово "нація". Він у цьому підтримав позицію українофоба Добкіна.

Журналіст Павло Січкар з цього приводу звернувся через портал "Воля народу" до Шустера:
- Шустер робить вигляд, ніби не знає, що нація - це політично організована спільнота громадян, які мають свою державу і відстоюють національні інтереси. Може, Шустер заперечує існування Організаці Об'єднаних Націй (ООН) - найбільш впливової міжнародної організації, представленої державами-націями - національними державами? За логікою шустера ООН потрібно "закрити" як найбільшу націоналістичну організацію у світі.
Шустер (як і Добкін та йому подібні) плутає поняття "нація" і "етнос". В Україні етносів багато, а нація одна - українська, яка об'єднує всіх громадян України незалежно від етнічного походження. Нагадую Шустеру, що Трамп (і навіть Путін!) вважають себе головними націоналістами у своїх державах.
Нагадую також космополітові Шустеру актуальний у всі часи вислів Івана Франка: "Все, що йде поза рами нації, – се або фарисейство людей, що інтернаціональними ідеалами раді би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хоробливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими "вселюдськими" фразами покрити своє духове відчуження від рідної нації", Іван Франко ("Поза межами можливого", 1900 р.), - підсумував журналіст.

Інф.: ВН

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh