Багатотисячний Марш захисників України став справжньою народною альтернативою офіційному шоу
У Марші, за офіційними даними, взяли участь до 50 тисяч чоловік.
Політолог Михайло Басараб (із сторінки експерта у Facebook):
Про так би мовити офіційний парад.
Сьогодні Зеленський купив квиток і вийшов із трамваю. Спочатку своїми заявами Богдан і Зеленський спричинили появу альтернативного маршу військових. Потім Бадоєв організував для Зеленського на 24 серпня щось таке собі.
Нині він міг показати масштаб і продемонструвати свій вплив. Виглядало ж так, що він не господар, а посередній гість на цьому святі.
Велелюдний Марш захисників України - це ще й сигнал нашим західним партнерам. Примус України до капітуляції не має жодних перспектив. Марш набув особливого значення на тлі нездорових заяв, рухів і натяків щодо врегулювання "української кризи", які ми почули останніми днями з кількох столиць.

Сергій Висоцький, нардеп (із його сторінки у Facebook):
Я не знаю, що там на Майдані. Але в Парку Шевченка - справжня Хода Гідності! Щира, не фанерна та народна! Тисячі людей!
Слава Україні!
Голова колони вже на Майдані. Хвоста не видно. Я не знаю скільки тут людей. Але з досвіду Майдану - не менше 50 тисяч. Зеленський звичайно пішов проти чогось дуже глибинного в українській душі.
Поки Марш не проти нього, а за те, щоби влада не забувала про війну. Але ця енергія дуже легко може пуститися берегів. Якщо хтось вирішить, що суспільство та його переконання нічого не варті.
Марш захисників УкраїниКоментарі

 

Add comment

Security code
Refresh