Популярний український блогер, ветеран АТО Мирослав Гай у своєму блозі пише про те, що вже можна впевнено говорити, що підпали полів і лісів в Україні - це цілком можливий акт диверсії.
Про це повідомляє businessua.com з посиланням на replyua.net
Підпали почалися одночасно і масово, причому не на окремо взятій території, а в різних областях, пожежі захоплюють все нові і нові території великих міст.

Мирослав Гай зазначає, підпал в усі часи історії людства був хорошим засобом війни. Його використовували дуже часто диверсійні групи. Це відмінний спосіб дестабілізації. У результаті бачимо, що пожежі охопили різні міста і області - Київ, Житомирщина, Чернігівщина, Полтавщина, Чорнобиль, Дніпро (Тернопільщина, - Ред.). Всюди палають пожежі.

За словами ветерана, паліїв ловлять, але деякі підпали неможливо виправдати згубної традицією спалювання трави. На думку Мирослава Гая, вже потрібно озвучувати версію - диверсія. Не потрібно забувати, що україно-російська війна не припинилася, світу як не було, так і немає, ворог спить і бачить, щоб Україну охопила дестабілізація. Підпал територій в різних областях - це просто знахідка для ворога. Це ще один спосіб відвернути українців від подій на сході України, показати, що є не менш важливі проблеми всередині країни, ніж війна.

Інф.: businessua.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh