В Україні з 1 серпня 2020 року зняти готівку з банківської карти можна буде прямо на касі супермаркетів
З вівторка, 9 червня, послуга вже стала доступна для клієнтів "ПриватБанку", передають "Патріоти України".
Рішення передбачено постановою Нацбанку від 7 травня 2020 роки (№ 59), яка набрала чинності з 25 травня 2020 року.

У Національному банку вже пояснили, що мова йде про отримання "живих" грошей в касах торгівельних підприємств, а також підприємств сфери громадського харчування та послуг, які застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Також з 1 липня 2020 року буде розширено можливості бізнесу з переказу гривневої готівки через фінустанови, які отримали ліцензію НБУ на такі операції.

Як можна зняти гроші без банкомату

Поки що в Україні таку послугу запустив тільки один банк – "ПриватБанк". Скористатися послугою "Гроші на касі" можуть власники будь-якої дебетової карти "ПриватБанку" – зарплатної, студентської, соціальної.

Як працює послуга?

На касі покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Як підкреслюють у банку, тепер українцям можна не стояти в довгих чергах до банкомату, а паралельно з покупками знімати готівку.

Сьогодні отримати готівку з картки "ПриватБанку" можна в POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, підключених до сервісу "Гроші на касі". Надалі новий сервіс буде охоплювати більш широку мережу.

Інф.: patrioty.org.ua


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh