Президента банку "Аркада" заарештували на два місяці
У п’ятницю, 4 вересня, київський суд застосував до президента АТ АКБ "Аркада" Костянтина Паливоди запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення застави у розмірі 21 мільйонів гривень.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва у Facebook. Зазначається, що підозрюваного взяли під варту у залі суду. У прокуратурі нагадали, що арештованому оголосили про підозру у привласненні грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів "Еврика" та "Патріотика" у сумі 50 мільйонів гривень.

Ситуація з банком "Аркада"

26 серпня 2020 року Фонд гарантування почав процедуру виведення банку «Аркада» з ринку. 25 серпня 2020 року правління Національного банку України віднесло банк «Аркада» до категорії неплатоспроможних у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу менше ніж до однієї третини мінімального встановленого рівня. Згідно з повідомленням регулятора, рішення прийнято з метою захисту інтересів вкладників і кредиторів банку. Банк «Аркада» і компанія-забудовник припинили будівництво житлових комплексів, що зводяться із залученням коштів фізичних та юридичних осіб. За даними КМДА, в будівництво об'єктів вклали гроші близько 13 тисяч інвесторів, разом з членами їх родин кількість постраждалих становить понад 30 тисяч.

29 травня інвестори влаштували акцію протесту, вони перекривали проїжджу частину Хрещатика біля Київської міськдержадміністрації. Мер столиці Віталій Кличко тоді повідомив, що в травні відбулися три зустрічі за участю представників міської влади, інвесторів, забудовника та банку «Аркада». За результатами зустрічей влада підтвердила готовність в межах своїх повноважень сприяти відновленню будівництва. Мер також повідомив, що звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов'язань перед інвесторами. У липні 2020 року біля тисячі ошуканих інвесторів банку «Аркада» влаштували чергову безстрокову акцію протесту. Читайте останні новини України та світу на каналі УНІА

Інф.: unian.ua


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh