До повернення в СРСР залишилося 10 днів?
Новий член команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олександр Харебін входив в оточення олігарха і соратника екс-президента Віктора Януковича Сергія Курченка.
Також він виявився прихильником "русского мира". Про це з обуренням повідомляють журналісти і блогери в соціальній мережі Facebook.

"Олександр Харебін відповідатиме за мовну та інформаційну політику! Це офіційна інфа штабу Зеленського. Те, що він веде свою ФБ-сторінку російською - то таке. А ось біографічна довідка з новини про його призначення у 15-му році на посаду заступника гендиректора Національної телекомпанії... До 13-го - працював з Курченком", - повідомила журналістка Мар'яна П'єцух.

Блогер Alex Noyt поділився посиланням на інтерв'ю Харебіна телеканалу "Прямий", в якому тоді ще майбутній радник Зеленського постає прихильником "русского мира", захоплюючись Радянським Союзом.

"Як і очікувалося. Саме тому вони так тягнуть з оголошенням імен команди, тому що там настільки зашкварені персонажі - що тавра ніде ставити. Втім, з тієї ж причини і самого Вову так старанно ховають. Фанати самі собі все придумають, а прямий контакт миттєво зруйнує ілюзії чималої кількості його прихильників", - написав він.

Журналіст Віталій Гайдукевич також підкреслив, що призначення в команді Зеленського не здаються такими дивними, якщо згадати про те, що кандидата підтримали російські пропагандисти Наталія Поклонська і Володимир Жириновський.

"Що ж тут дивуватися, якщо від Поклонської до Жирика і Зюганова всі раді Зеленському. До повернення в СРСР залишилося 10 днів?" - задався питанням журналіст.

Помічниця міністра культури України Юлія Даценко також обурилася словами Харебіна про СРСР.

"Радянський Союз - базова цінність для України? Біда. "Нова команда "стає все яскравішою", - констатувала вона.

У свою чергу Юрист Олена Тищенко підкреслила, що Зеленський не може оцінити всі політичні "багатоходівки", і в разі його перемоги незабаром в країну повернуться Курченко й інші олігархи кліки Януковича.

Нагадаємо, за часів Януковича Олександр Харебін був членом наглядової ради і операційним директором Українського Медіа Холдингу після його придбання Сергієм Курченком.

Інф.: newsone.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh