Карантин суттєво вплинув на ринок праці по усьому світові і наша держава не виняток
Рівень безробіття в Україні станом на початок травня цього року виявився на 48 % більшим у порівнянні з аналогічним показником річної давнини.
Тепер позбавлені роботи становить 456 тисячі осіб, зареєстрованих у Державній службі зайнятості. А це майже на 148,5 тисячі безробітних більше, ніж станом на відповідну дату 2019-го.

З 12 березня цього року, тобто з початку запровадження карантину, статус безробітного отримали майже 156 тисяч громадян. Про це йдеться у нещодавньому повідомленні пресслужби Державного центру зайнятості.
За підрахунками Торгово-промислової палати, загалом сьогодні безробітних в Україні приблизно 2,5 млн. громадян. Також у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, приблизно на 60% зменшилася кількість вакансій.

Зараз найбільше виграють ті сфери, які зможуть перейти в онлайн-режим. Відповідно через це зростатиме попит і на професії, пов’язані з комп’ютерною сферою. Спеціалісти з обслуговування комп’ютерної техніки, створення нових сервісів, програмного забезпечення, різноманітних онлайн-платформ наразі будуть затребуваними найбільше. За інформацією Державного центру зайнятості, є збільшення попиту роботодавців у сферах сільського та лісового господарства, торгівлі та послуг, логістики, охорони здоров'я та соціальної допомоги, а також сфери забезпечення правопорядку. Зростає потреба в бухгалтерях, лікарях, кур'єрах, операторах колл-центрів, водіях, охоронцях, електрогазозварниках, дорожніх робітниках, слюсарях-ремонтниках та електромонтерах.

Інф.: journalist.today

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh