Українцям слід рішуче змінювати органи влади, не очікуючи закінчення терміну їх повноважень
Ніхто в Україні… Повторюю – НІХТО чомусь не замислювався над запитанням :- А на який термін , ми нині обираємо президента?
Скажете: що за абсурд? Є Конституція, в якій чітко вказано - на 5 років!!! А я скажу - жорстоко помиляєтеся! Бо термін фактичного функціонування новообраного президента залежатиме від того, КОГО ви оберете на цю посаду 21 квітня… а не від "норми Конституції"…

- Якщо обраним буде Порошенко, то це – мінімум ще на 20 років правління його самого і його компаньйонів!
Вибачайте, але щоб не бути голослівним, я маю скурпульозно деталізувати цей висновок!
- Порошенко за натурою диктатор! Порошенко в Україні, у парламентсько-президентській республіці настільки укріпився, що узурпував судову владу, яка за Конституцією має бути незалежною – третьою гілкою влади. Прокуратура, яка має бути незалежною від будь-якого незаконного впливу, тиску, втручання і керується у своїй діяльності лише Конституцією та законами України – бути такою перестала у зв’язку з призначенням її очільником порошенкового КУМА! СБУ підпорядкована президенту – за Законом, Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України.
Уряд фактично став придатком до президента. ЦВК сформована із «прихильників президента. І Порошенко шляхом цього адмінресурсу і судів - визначатиме «переможців» на наступних парламентських виборах – тобто матиме «кишеньковий» парламент, а відповідно – і Уряд! У наступному Уряді неслухняного міністра внутрішніх справ типу Авакова – вже не буде! Буде слухняний Порошенкові! Тобто МВС буде ним «підім’яте» повністю. І тоді «Майдани», стануть такими ж неможливими, як і в росії!
- А далі буде або:
А) російська «модель передачі влади» - Модель «рокіровок!» У 2024 році президентом на п’ять років стане той, на кого вкаже перст Порошенка (типу Кононенка, чи згодом «виправданого» Гладковського-Свинарчука). А Порошенко стане прем’єром, який за діючою Конституцією (на відміну від російської) має ширший обсяг повноважень, ніж президент. А в 2029 році почнеться нова десятирічна ера «президента Порошенка» аж до 2039 року.
Б) білоруська модель незмінності влади – це коли в Конституції зніматиметься обмеження п’ятирічним терміном перебування на посаді президента!
- Непрямим підтвердженням таких моделей «передачі влади» є заяви «видатних представників» Партії Регіонів - Єфремова і Чечетова, які анонсували, що «..ми прийшли до влади мінімум на 20 років». НЕ встигли і не зуміли. А Порошенко - і Зуміє і Встигне, якщо нині руками "двотурових" відбудеться його "друге пришестя"! Далі - буде пізно... Порошенко – один із ідеологів і засновників ПР, аналізатор краху ПР і є «визнаним» не лише «подовжувачем традицій» папєрєдніков, але й автором суттєвого їх ієзуїтського «вдосконалення»...

- Якщо ж президентом стане Зеленський і покаже, що він не здатний навести лад, то терпіти його п’ять років не буде ніякого сенсу. І він або мусить піти з посади сам (якщо виявиться поряднішим від Порошенка), або за допомогою «Майдану», бо він не здатний буде на перших порах зміцнитися до нинішнього рівня нинішнього «гаранта»… Не встигне настільки узурпувати владу, щоб не допустити "Майдану"!
- І взагалі – Українцям слід рішуче змінювати органи влади, не очікуючи закінчення терміну їх повноважень, якщо протягом першого року їх «владарювання» виявиться, що вони «не кують і не мелють» або проявдяють кримінальні нахили!

- Якщо ж Зеленський стане вдалим президентом завдяки відповідально підібраній команді професіоналів, то у нього відкриється перспектива й … на другий термін.

ВИСНОВОК: Обираючи президента, ви обираєте те, чого самі бажаєте з вище описаного…

Володимир Пилипчук, український політик, державний та громадський діяч, науковець,
для порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh