Число переглядів статей української "Вікіпедії" за червень 2020 склало 50,0 млн!
Українська "Вікіпедія" набуває популярності та зростає втричі швидше за російську, повідомляється у блозі її редакторів.
"Число переглядів статей української "Вікіпедії" за червень 2020 року склало 50,0 млн, що на 13,5 % більше ніж у цей місяць рік тому", – пише у своїй публікації Юрій Пероганич (на фото), вікіпедист і співзасновник ГО "Творча еліта України", посилаючись на червневу статистику.

44 мільйони переглядів за червень здійснили з території України, 1 мільйон – з Росії, а решту – з Польщі, Німеччини, Чехії, Франції, Великої Британії, Італії, і трохи менше з Нідерландів, Канади та Іспанії.

За цей же місяць на російську "Вікіпедію" з території України переходили 98 мільйонів разів, проте загалом темпи знизились. Порівняно з минулим роком популярність української «Вікіпедії» в Україні зросла з 36 до 44 мільйонів переглядів, тобто на 22%, а російської – з 92 до 98 мільйонів, або на 6,5%, що більш ніж утричі менше.

Нагадаємо, що 2018 році редактори української «Вікіпедії» виявилися п'ятими за активністю у світі, а в травні 2020 року україномовна версія посіла 16-те місце у світі за відвідуваністю.

Інф.: detector.media

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh