Відома правозахисниця Римма Білоцерківська закликала до негайного обліку національного багатства і оформлення його на громадян України
Відповідне звернення правозахисниця передала в офіс Президента України. Ось його текст:
Україна територія Любові і Миру!
Спільна творча робота однодумців
на Благо Кожного Українця.

До кожного громадянина України
всіх національностей

До громадянина України
Володимира Олександровича Зеленського,
який обраний і виконує конституційні
обов'язки Президента
України
вул. Банкова, буд. 11, м. Київ, 01220

До громадян України,
які обрані і виконують конституційні
обов'язки народних
депутатів України
вул. Грушевського, буд. 5, м. Київ, 01008

До громадян України,
які обрані і виконують конституційні
бов'язки депутатів
місцевих рад територіальних громад України
вул._______________, буд. , ____._____________
_______________ області, _____________

Усвідомлюючи існуючу смертельну небезпеку для Української нації і відповідальність перед своїми родинами і своїми дітьми ми заявляємо наступне
Держава Україна є повноцінною суверенною національною державою українською нації, яка існує на благо кожного громадянина.
У нас на українській землі є все для забезпечення гідних умов життя та забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян за рахунок національного багатства України ( ст.13, 14, 27, 28, 29, 41, 42, 47, 48, 49, 142, 143 Конституції України).
Все це дано нам природою і Богом.
Попередні покоління передали нам це національне багатство як спадщину Української нації.

У свою чергу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, здійснюючи свою суверенну волю Української нації, маючи суверенну національну державу Україна і національне законодавство, шануючи державні символи національної держави українською нації України, в тому числі Державний Герб України за ст.20, 65 Конституції України, кожний громадянин зобов'язаний зупинити геноцид української нації та має отримати документ про володіння національним багатством України, які посвідчені печаткою із зображенням Державного Герба України, опис якого встановлено на підставі та у порядку ст. 20 Конституції України, з визначенням національності (першочергово на тимчасово окупованих територіях), а саме:
1. Свідоцтво про народження громадянина держави Україна з моменту проголошення незалежності держави Україна.
2. Паспорт громадянина держави Україна.
3. Рахунок (номер) громадянина держави Україна в національному Банку України, на якому обліковується невід'ємна частка кожного громадянина у національному багатстві за ст. 1, 47 ЗУ ”Про Національний Банк України”, в тому числі і надходження від зовнішніх запозичень від МВФ та інші, та частки комунальної власності територіальної громади відповідної національно-адміністративної одиниці - села, селища, міста або району у місті з районним поділом.

Умисне невиконання ст.20 Конституції України громадянами держави Україна., Президентами України і народними депутатами України усіх скликань призводить до повалення впродовж 28 років конституційного ладу та геноциду Української нації.
У зв'язку з цим слід нагадати, що гарантії недоторканності Президентами України, народними депутатами та суддями всіх юрисдикцій, в тому числі і конституційної, набуваються виключно після повного виконання ст.20 Конституції України, яка дозволяє отримати справжні документи, що підтверджують наявність у особи такого статусу згідно із ст.80, 105, 149 Конституції України.
Натомість усі громадяни України мають особисту недоторканність, а їх життя, здоров'я, честь і гідність є найвищою соціальною цінністю, а отже з метою припинення геноциду припиняємо виносити гроші із сім'ї і виходимо із штучно створеного неконституційного кримінального простору, а саме:
1. Припиняємо фінансування неконституційного кримінального простору шляхом сплати податків і зборів до органів, які не мають встановлених законом реквізитів та відповідних документів, що у встановленому порядку засвідчені печатками із зображенням Державного Герба України, опис якого встановлено на підставі та у порядку ст. 20 Конституції України.
2. Припиняємо фінансування неконституційних кримінальних організацій шляхом сплати за користування нашою спільною власністю - землею, її надрами, водними та іншими природними ресурсами та продуктами їх переробки, в тому числі за належний мені на правах спільної власності природний газ і електричну енергію, яка є продуктом використання природних ресурсів, що належать Українському народу.

Інф. із сторінки Риммаи Білоцерківської (Римми Циганок) у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh