Заслуги Бориса Кожина перед флотом оцінила не Україна, а Іспанія
Відбулася зустріч поважних Друзів, де я 14 липня отримав нагороду Короля Іспанії Феліпе VI "Відзнака Хрест Королівської Діадеми Іспанського флоту", - повідомив перший командувач ВМС України, віце-адмірал Борис Кожин на своїй сторінці у Facebook.
- Я щиро дякую Його Величності Феліпе VI, Королю Іспанії, Генерал-капітану армії, авіації та флоту за відзначення мого внеску у створення Військово-Морських Сил України, бо жодного відзначення від Держави Україна я не отримав…. думаю, що не було часу!
Слава Королю Іспанії! Слава Україні!

Борис Кожин - перший командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал, народний депутат України 2-го та 3-го скликань, український громадсько-політичний діяч.
Як активний громадський і політичний діяч Борис Кожин обирався народним депутатом України 2-го та 3-го скликань протягом 1994—2002 років. Він є автором багатьох законопроектів з національної безпеки України. Борис Кожин - член Української Народної Партії з 1994 року. Двічі обирався Головою Спілки офіцерів України.
З 2002 року, ставши військовим пенсіонером, займається громадською діяльністю як Голова Конгресу громадянського суспільства України. Він є активним діячем у сфері популяризації української культури за межами України, член Української Всесвітньої Координаційної Ради, офіційний представник Товариства «Україна» (Мюнхен, Німеччина) в Києві.

Інф. ВН

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh