Київський пенсіонер Геннадій Чуйко, виявив лікувальні властивості в портреті українського президента Януковича і вирішив використати їх на благо людям. Нині він знаний на книжковому базарі Петрівка цілитель. Лікує портретом Януковича від безсоння, головних болей та імпотенції.
"Система лікування проста - фото глави держави кладеться на стіл краваткою на північ, на нього ставиться склянка з проточною водою і читається заговір", - розповідає Чуйко. Після процедури наговорену воду хворому треба випити.
Комусь потрібен один сеанс, декому - кілька. На питання, чому саме портретом Януковича користується 65-річний пенсіонер, він заявив, що у президента найсильніша енергетика. "Він із старого роду шаманів. Адже якщо прочитати прізвище президента навпаки, вийде Чивокуня. Схожим чином звали і домовика з мультфільму (Нафаня), та багатьох відомих в народній мудрості шаманів. Я прочитав це і вирішив лікувати, адже гени шаманів передалися і президентові", - розповів пенсіонер.

У своїй практиці Геннадій Чуйко використовує не тільки портрет Януковича. Він впевнений, що цілющими властивостями володіють і фото інших українських політиків. У квартирі в Чуйка на стінах висять календарі з портретами всіх політлідерів. Чоловік говорить, що Тимошенко допомагає від сімейних сварок, а Яценюк - від облисіння.

Букіністи на Петрівці підтверджують, що їхній колега постійно допомагає позбутися проблем із самопочуттям за допомогою зображення Януковича. Розповіли про чудодійний ефект від терапії й сусіди пенсіонера. Вони користуються "зарядженними" портретами президента. 

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh