Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Заплановане ПР підвищення квартплати може обернутися катастрофою для більшості громадян

У Верховній Раді 29 квітня 2013 був зареєстрований законопроект, на який (з огляду на свята) мало хто звернув увагу.
"У разі, якщо документ буде прийнятий, його наслідки можуть стати катастрофічними для більшості громадян, а деяким він принесе чергову наживу", - заявив Олександр Сергієнко, директор Інституту міста на прес-конференції "Підвищення квартплати. Кому і навіщо це потрібно?".
Автор проекту Євген Морозенко, нардеп від Партії регіонів, пропонує включити в плату за комунальні послуги особливий амортизаційний збір (по 50 коп. з кожного квадратного метра житлової площі), який піде на ремонт будинків і утримання прибудинкової території.
 

Уряд готує податковий зашморг для власників будь-якого майна в Україні

На ринку оцінки майна настають великі зміни
Зміни ці задумані (треба віддати належне розробникам) дуже грамотно. Щоб зрозуміти, що ж саме несуть ці зміни самим оцінювачам і народові України, необхідно об'єднати в одне ціле відразу кілька різних проектів нормативних та законодавчих актів. На сьогодні із запланованих нововведень набрав чинності лише один нормативний акт: Постанова Кабінету Міністрів № 231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства".
 

Вітчизняний істеблішмент зацікавлений у байдужості українців

Будь байдужим!
Один з українських тижневиків опублікував матеріал, у якому йдеться про те, що українські міністри значно багатші за своїх європейських колег. За оприлюдненою таблицею, лише в трьох високопосадовців статки менше 1 мільйона доларів. Тобто, у найбіднішій країні Європи – найбагатша влада. При цьому реакція співвітчизників на таку інформацію дорівнює нулю. Інакше кажучи, усім просто начхати. Мовляв, ну так, мільйонери вони, і що нам із того? Крадуть? Та годі, це й так усім відомо. Святих у політиці не буває.
Якщо сьогодні когось засмучують такі реалії, максимум обурення – це коментарі на формах і на різних сайтах. Але, як на мене, і там їх меншає. Втомилися, збайдужіли, апатія?..
 

Віталій Кличко дав сольний концерт для ветеранів Другої світової

Людяний вчинок Кличка
Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко 9 травня привітав ветеранів у Житомирському обласному госпіталі для ветеранів війни у Бердичеві. Як повідомляє прес-служба партії, в госпіталі у Бердичеві лікуються понад півтори сотні ветеранів Другої світової війни. Майже всі вони зібралися на зустріч з Кличком. Тих, хто обмежений у пересуванні, лідер "УДАРу" відвідав і привітав в палатах медичного закладу. Ветерани ділилися спогадами про воєнні роки, а Віталій Кличко згадав двох своїх дідів, які пройшли усю війну. Кличко відповів на запитання ветеранів, заспівав під гітару воєнну пісню з ними. Крім того, лідер "УДАРу" та ветерани сфотографувалися на пам'ять. Інф.: pravda.com.ua
 

TVi планує стати повноцінним каналом рівня ICTV

В оновленій сітці телеканалу ТВі будуть програми Антіна Мухарського, Мирослави Барчук, Марічки Бурмаки. Про це повідомив Михайло Крупієвський, продюсер і заступник директора телеканалу з розвитку в інтерв'ю "Комсомольській правді".
 "Глибокі цікаві інтерв'ю наші глядачі побачать-почують у новій програмі "Вечір з Мирославою Барчук ". Антін Мухарський стане креативити в" Зеленій лампі "- передачі про сучасне мистецтво, але цікавою кожному.
 

9 травня перетворили на день Сталіна негідники, які продовжують війну, - Юрій Луценко

Луценко: 9 травня має бути днем пам'яті та скорботи, а не святом Сталіна
Звільнений за помилуванням президента Юрій Луценко закликає припинити політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем - ГУЛАГу і Освенцима.
Про це екс-глава МВС написав на своїй сторінці в Facebook: "9 травня може бути тільки днем пам'яті і скорботи. Це, до речі, - рішення ООН", - цитує Луценка Gazeta.ua.
Він підкреслив, що травень зазвичай стає місяцем спланованого розбрату в Україні.
 

Звичайний вчитель музики - найфартовіша людина в світі

Цей чоловік ледь не помер сім разів, а після цього, мов компенсація з небес, виграв мільйон доларів у лотерею
Смуга невдач у хорватського вчителя музики Франа Селака почалась у 1962 році. Поїзд, в якому він їхав, зійшов з рейок, перекинувся кілька разів і впав у воду. Загинули 17 людей. Селак зумів допливти до берега зі зламаною рукою.
Рік по тому він полетів на літаку. Десь високо над землею сталася розгерметизація і бічні двері в салон відірвалася. Селака засмоктало прямо за борт ... Коли він прокинувся у шпиталі, йому повідомили, що літак розбився, а його знайшли у копиці сіна.
 

Український Інтернет потребує тотальної українізації

Дивує й обурює засилля російськомовних сайтів в українському Інтернеті. Я не читаю блогів російською мовою, написаних українцями. Вони чужі мені за духом. На співвітчизників, які вправляються в Інтернеті російською, пишучи при цьому для української аудиторії, я дивлюся як на перекинчиків, "остарбайтерів" або наймитів. Мені із такими не цікаво не лише в інтернеті, але й у реальному житті, - йдеться у статті на Радіо Свобода.
Український Інтернет потребує тотальної українізації. Можна сказати навіть так: створення сайтів українською мовою у тій чи іншій галузі – обов’язок кожного свідомого громадянина України. І не треба тут нарікати на владу. Українізація Інтернету може відбуватися і без неї.
 

Партії та громадський сектор мають взаємодіяти в єдиному цілісному форматі

На осі "громадянство – громадські організації – партії" замість сталих зв’язків продовжує домінувати ставлення споживацьке і паразитичне. Що можемо зробити у цій ситуації? Шанси на позитивний розвиток зростуть, якщо вдасться засипати досі нездоланні рови між пересічними громадянами, громадськими організаціями та політичними силами. Це можна зробити виключно на основі взаємної довіри та поваги. І – відмови від пихи, – хай як банально це звучить. Громадський сектор у цій ситуації мав би відіграти ключову роль.
 

There Is an Urgent Need For the Creation Of Public Institut For Strategic Support Social Development

altДержава залишає громадян наодинці із наростаючими глобальними загрозами. Саме влада, через свою бездіяльність та некомпетентність, є первинним чинником суспільної небезпеки.Вона сама перетворює себе на конгломерат неефективних та нелегітимних інституцій.У цих обставинах нагальною є суспільна потреба створення громадської установи, яка здійснюватиме аналіз поточної ситуації та стратегічної проблематики, випрацьовуючи рекомендації щодо подолання наростаючих викликів, що постали перед Україною. Її завданням має стати привернення уваги громадськості до справжніх чинників порушення національної безпеки, тиск на політиків усіма доступними способами з метою спрямування їхньої діяльності у русло суспільного поступу.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2379
mod_vvisit_counterВчора5380
mod_vvisit_counterЦього тижня2379
mod_vvisit_counterМинулого тижня34070
mod_vvisit_counterЦього місяця109287
mod_vvisit_counterМинулого місяця152283
mod_vvisit_counterЗа весь час14516727