Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Для українців бути народом-жертвою - це вирок?

Чи буде терпіти нормальна нація на своїй землі пам’ятники тим, хто топтався по її незалежності, хто приніс її представникам страждання? Ви можете уявити в Ізраїлі пам’ятники Гітлеру? Або в Польщі – Катерині ІІ та Миколі І? Або в Росії – Наполеону? А ось в Україні повсюдно зустрічаємо пам’ятники людині, яка зробила чи не найбільше зла її народові. Маю на увазі Леніна.
Домінування мазохізму перетворює українців у народ-жертву. Ми занадто толерантні, даємо чужинцям змогу сісти нам на голову, тобто відібрати майно, землю, культурні надбання. А потім ще й цілуємо руку своєму панові, який нас цією ж рукою б’є. Не даремно ж ми обираємо в свої представницькі органи українофобів. Про це йдеться у статті Петра Кралюка на Радіо Свобода.
 

Геопозиційна соцмережа глобальної взаємодії дозволить кожному впливати на суспільні процеси

Громадянин+смартфон(PC)+мапа+соціальна мережа+почуття справедливості та мораль=зміна системи суспільних взаємовідносин
Реалізувати Національну мережу наступного покоління з використанням геопозиційних координат, поєднану з існуючими соціальними мережами, пропонують її ініціатори у Facebook.
Як це працює? На смартфон чи комп’ютер встановлений додаток, котрий дозволяє кожному Громадянину в реальному часі працювати з Глобальною мапою взаємодії. Карта має багато шарів: політичний, економічний, соціальний, розважальний, медицина, освіта і т.д., котрі у свою чергу мають власні підшари.
 

Британці борються за право обирати як померти

Смертельно хворі британці вже давно борються за право законно піти з життя.
Однак евтаназія в Туманному Альбіоні заборонена.
Тим не менш, нещасні громадяни, які не бажають страждати, все одно вирушають до суду і вимагають від влади вколоти їм смертельний препарат. Поки що переможців у цій битві немає.
Як не дивно, ставлення в суспільстві до таких людей за останні роки змінилося в кращу сторону, однак уряд залишається непохитним.
 

"Російськомовні Українські Націоналісти" поширили хронологію русифікації України впродовж 300 років

Крім багатовікової русифікації (XVII - XX ст.) наша історія пізнала і понад 20 років Незалежності. Саме симбіоз цих двох історичних фактів і породив таке явище як "Російськомовні Українські Націоналісти" (РУН).
Природно, в часи національно визвольного руху середини ХХ-го сторіччя про таке явище як РУН не могло бути й мови. Щоб зрозуміти грунт, основу виникнення такого явища як російськомовні українські націоналісти, потрібно враховувати, що історія русифікації українського народу налічує вже більше 300 років (нерішучих або саркастично невірячих просимо ознайомитися з переліком кроків насильницької русифікації, починаючи з 1680-х років. Детальніше
 

Вбивці молодого патріота-активіста Максима Чайки досі на волі

Доземний уклін герою нашого часу - лицареві нації Максиму Чайці
Чотири роки тому, 17 квітня 2009 року, в Одесі від рук представників екстремістської проросійської організації "Антифа" загинув 21-річний студент Одеського національного університету, активіст молодіжної організації "Січ" (Слава і честь) Максим Чайка. Загибель активіста сколихнула громадськість України. У день похорону його друзі, соратники та однокурсники провели у місті багатолюдний марш пам'яті. Вони заявили, що Максима вбито з політичних мотивів як борця за утвердження національної ідеї й розбудову Незалежності України.
 

Одесити просять піти мера, у якого алергія на саму Одесу

Мешканцям Одеси вже остогиділи шахрайські оборудки мера Костусєва з розпродажем землі, нищення його командою зелених зон і пляжів, спотворення історико-архітектурних пам’яток. Так звана Південна Пальміра нині вражає всіх своїми руїнами, розбитими дорогами, засміченістю.
При кожній поїздці Костусєва до столиці одесити сподіваються, що Микола Азаров, нарешті, знайде якесь інше місце для свого ставленика і він пересяде в інше крісло. Під час попередніх пікетувань вже було встановлено, що мер має хронічну хворобу – у нього алергія на саму Одесу. Навіть вся опозиція вкупі не здатна так підірвати авторитет Партії регіонів у місті, як це зробив Костусєв.
 

Активісти КУПР "привітали" президента з успіхами на письменницькій ниві

Вони провели акцію під стінами адміністрації президента і перейменували вулицю Банкову на вулицю "Какадеміка Януковича". Про це з посиланням на 5 канал повідомляє "Українська правда".
КУПРівці також прикріпили до огорожі Банкової табличку зі словами: "Дотримуйтесь тиші! Тут працює найвидатніший письменник всіх часів і народів Янукович".
 

Через помилку Google пересічний японець став кривавим вбивцею

Google виплатить японцеві 3 тисячі доларів за неправильний результат на один з пошукових запитів
Токійський окружний суд зобов'язав компанію Google виплатити 300 тисяч єн (трохи більше трьох тисяч доларів) громадянинові Японії, який серйозно постраждав від невдалого пошукового запиту, про це повідомляють японські ЗМІ.
У жовтні 2011 року японець, ім'я якого не називається, подав до суду на американського Інтернет-гіганта та зажадав компенсувати збиток, нанесений його репутації.
Як з'ясувалося, пошукова система при введенні його імені автоматично пропонувала додати до запиту релевантне посилання на злочини, яких потерпілий ніколи не здійснював.
 

"Неукраїнський Схід" - стереотип, який шкодить Україні і насамперед Сходу, - Сергій Жадан

Недовіра до держави, недовіра до чужих, недовіра до можливих змін – все це, мабуть, і є певним виявом страху.
Стереотип неукраїнського Сходу, він, як на мене, часто й підживлюється на самому Сході (політиками, "інтелектуалами", журналістами), та й шкодить насамперед Сходу, оскільки протиставляє його решті країни. А це насправді заважає – важко жити в межах одних державних кордонів людям, які не довіряють одне одному.
Натомість, такими людьми легко маніпулювати. Зрештою, це знову ж таки очевидні речі, який сенс усоте їх проговорювати? Все одно всі ми маємо свою думку, всі ми переконані в правоті власних принципів та позицій, й дуже рідко дослуховуємось до когось іншого. Про це - в розмові на "Українській правді" з "дипломатом української культури в світі" Сергієм Жаданом. Детальніше
 

Бездуховність і меншовартість в Україні не проходять!

У нас тут на днях Потапа з Настьою закидали яйцями, - зустрічає мене свіжою новиною подруга. - Сказали, що за російськомовність і бездуховність. Не знаю, мене там не було. Але досі дивно, чого стільки шуму і кримінального відблиску в нашій країні набирає традиційне ще з часів середньовіччя закидання яйцями нелюбих натовпу балаганних артистів... За ними, такими, майбутнє, я вірю. А на наступному концерті не відмовлюся, приміром, від гоголь-моголя.
Про це йдеться у статті Ірени Карпи на "Українській правді".
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1834
mod_vvisit_counterВчора4825
mod_vvisit_counterЦього тижня26065
mod_vvisit_counterМинулого тижня28418
mod_vvisit_counterЦього місяця30392
mod_vvisit_counterМинулого місяця123163
mod_vvisit_counterЗа весь час14134796