Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Народ повинен боронити свою Конституцію від влади

Якщо хтось у владі порушує Конституцію, то кожен громадянин, суспільство має реагувати і протидіяти цьому. Так, як би реагував у ситуації, коли прийшли якісь озброєні люди і відбирають майно, що нажите чесною та клопіткою працею.
Або коли когось із сім’ї безпідставно арештовують і везуть на допит з тортурами… Бо якщо не зуміти відстояти Конституцію, то починається свавілля того, в чиїх руках сила. І це лиш питання часу, коли і в якій формі це свавілля торкнеться особисто кожного.
 

Для російськомовного українського націоналіста рідна мова - це мова його нації, українська

Білоруський варіант двомовності в Україні не пройде
В Україні виник рух "Російськомовні українські націоналісти" (РУН). Входять до нього в основному жителі Сходу і Півдня країни. З'явившись спочатку в соціальних мережах, 18 травня цього року "рунівці" вперше заявили про себе публічно, підтримавши своєю участю акцію опозиції в Києві. Лідер російськомовних українських націоналістів Сергій Замілюхін (на фото) розповів censor.net.ua про ідеологію руху, його цілі і про те, чому він не хоче, щоб російська мова, якою він сам розмовляє, стала другою державною в Україні: "Для російськомовного українського націоналіста рідна мова - це мова його нації, українська, навіть якщо в побуті він нею зараз не говорить. Але наші діти будуть україномовними. Детальніше
 

Прогулянки до лісу для кримчан стануть платними

За гриби, ягоди, горіхи і лісові прогулянки в Криму збиратимуть податки
Депутати Верховної Ради Автономної республіки Крим прийняли постанову, яка передбачає введення нових податків на різні види діяльності, пов'язані з кримськими лісами. Постанова "Про встановлення ставок збору за спеціальне використання лісових ресурсів у частині заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів" встановлює податок на випас худоби, заготівлю сіна і дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід, лікарських рослин.
 

27 червня відбудеться круглий стіл "День Конституції України та День молоді: чи є привід для святкування?"

Завтра, 27 червня 2013 року ВМГО "Батьківщина молода" організовує круглий стіл на тему: "День Конституції України та День молоді: чи є привід для святкування?", присвячений розгляду питань молодіжної політики та дотримання конституційних прав молоді в сучасній Україні.
В обговоренні візьмуть участь наступні експерти:
Андрій Павловський – народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики;
 

24 червня - Акція "Захистимо музей Максима Рильського від забудовників!"

Поблизу музею видатного поета вже вирубано 100 дерев!
Завтра, 24 червня 2013 року відбудеться пікетування незаконної забудови біля музею українського поета Максима Рильського. В акції братимуть участь жителі селища Добрий Шлях (в якому знаходиться музей Максима Рильського) разом зі своїми собаками. Девіз акції: "Захистимо музей Максима Рильського від забудовників!".
У столиці, на території Голосіївського парку ім. Максима Рильського, на березі Оріхуватських ставків забудовник - обслуговуючий кооператив "Б.І.П." - вирубав більше 100 дерев на зсувонебезпечному схилі для будівництва 4-поверхового приватного будинку.
 

Киян уже дістала потворна "стовпова" реклама

Завтра, 23 червня 2013 року в столиці відбудеться акція "Досить загаджувати Київ!"
Громадські активісти будуть зривати і знімати зі стовпів незаконну паперову та пластикову рекламу, яка спотворює місто. Організатор акції - громадянська кампанія "Форум порятунку Києва". Збір учасників акції - біля житлового будинку по вул. Горького, 1. Початок об 11:30. 
Інф.: forumspaskiev.org.ua, фото: vkurse.ua
 

"Вся влада народу?" - новий інтерактивний спецпроект DW

Якою бути демократії майбутнього
Уже понад 60 років DW поширює цінності свободи, озвучує вимоги громадянського суспільства та активно виступає за демократію в усьому світі. Мультимедійна сучасність створює нові можливості: соціальні медіа розгортають актуальні дебати відразу та гостро. "Вся влада народу?" - лише один з багатьох таких прикладів, який ми пропонуємо Вам у співпраці з нашими партнерами. Даний проект продовжує дискусії проекту Mapping Democracy, започаткованого Ґете-Інститутом та супроводжуваного Deutsche Welle як медіа-партнером.
 

Демократія у картинках

Карикатуристи з усього світу ілюструють парою штрихів ситуацію з демократією у своїх країнах. Навіть якщо становище подекуди є загрозливим, вони не зраджують своєму гуморові, - пише DW.DE і розміщує галерею робіт  на цю тему різних художників світу.
"Америка – це демократія з багатьма голосами, і всі волають щось інше: поверни ліворуч, Дядечко Сем, поверни праворуч! Однак у пустелі нікуди не повернеш", - так американець Майк Лестер (див. ілюстрацію) критикує брак реформ у країні. Його влучні карикатури здобули вже багато нагород, зокрема національної спілки карикатуристів США.  Детальніше
 

Закон "Про свободу мирних зібрань" може стати законом про їх заборону

Монополія на протест?
Тема необхідності ухвалення Закону "Про свободу мирних зібрань" знову набула актуальності. Законопроект має найближчим часом бути включеним до порядку денного Верховної Ради України. 12-13 червня Україною прокотилась ціла хвиля акцій протесту.
Якщо коротко охарактеризувати цю законодавчу ініціативу, то вона надасть можливість владі законно обмежувати і забороняти будь-які небезпечні для неї мітинги та протести, а тих, хто проводитиме захід не зважаючи на заборони, чекатимуть в’язниця і штрафи. Детальніше небезпеки ухвалення даного закону я описав у попередніх матеріалах.
 

Українці п'ють, тому що реальність занадто жорстока

Україна на третьому мсці в світі за споживанням горілки
Медициною доведено, що пристрасть до алкоголю є психологічною. Люди п'ють, щоб розслабитися, забутися, розвеселитися. Це лише на стадії алкоголізму з'являється органічна потреба тіла в нових і нових градусах. Так от, населення України п'є, тому що реальність занадто неприваблива, - йдеться в "Економічній правді". Якщо жителі Донбасу раптом перестануть пити, куди вони подінуть накопичене незадоволення? Може, уряд думає, що шахтарі освоять гру на віолончелі, а металурги почнуть будувати модельки літачків? І ще. Середні доходи австрійців, чехів та українців - це "три великі різниці". В абсолютному вираженні пляшка вина в Україні може коштувати дешевше, ніж в Австрії, а пляшка пива - дешевше, ніж у Чехії. Однак щодо до середнього доходу населення вийде більше.  Детальніше
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1435
mod_vvisit_counterВчора4666
mod_vvisit_counterЦього тижня6101
mod_vvisit_counterМинулого тижня34416
mod_vvisit_counterЦього місяця44844
mod_vvisit_counterМинулого місяця123163
mod_vvisit_counterЗа весь час14149248