Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

У Польщі немає такого разючого контрасту між багатими і бідними, як в Україні

Тоталітаризм, довіра і посмішки, або Україна – не Польща…
Нещодавно у Польщі відбувся міжнародний молодіжний українсько-польсько-німецький проект “Через історію в майбутнє”. Його проведення планувалося ще рік тому, однак випадково зійшлося у часі зі скандалом навколо “Волинської різанини”. Історичні рани наших націй досі не загоїлись. Не зважаючи на те, що вони у нас різної глибини і по-різному лікувались.
 

Журналістський ультиматум "орлам Януковича" (повний текст)

Сьогодні у Львові відбулася безпрецедентна акція, організована журналістами газети "Експрес"
Рівно о 12.00 на площі перед будівлею регіонального управління Міністерства доходів декілька десятків журналістів вишикувались у шеренгу, поклавши руки на плечі один одному.
Перед собою вони поклали великий банер розміром 3х6 метра із перекресленим зображенням міністра Міністерства доходів та зборів О. Клименка. На банері - два надписи: "Податківці порушують закон. Стоп чупакабрам!".
 

"Беркут" переорієнтовується з боротьби зі злочинцями на знешкодження демонстрантів

Спецпідрозділ МВС "Беркут" створювався насамперед для знешкодження злочинних угрупувань. Однак поступово основним завданням стала "охорона громадського порядку" на акціях протесту.
Як випливає із актуальної відповіді МВС на запит DW, використання високопрофесійно підготовлених "беркутівців" у боротьбі зі злочинністю нині має другорядне значення. Тепер, наголосили DW у МВС, одним з основних завдань "Беркута” є "забезпечення правопорядку під час проведення загальнодержавних, резонансних громадсько-політичних, спортивно-видовищних, культурно-масових, релігійних та спеціальних заходів".  Детальніше
 

Завтра пройде журналістська попереджувальна акція проти репресій влади

Журналісти газети "Експрес" у відповідь на безпідставний  тиск податкових органів на підприємства, що забезпечують вихід у світ газети, проведуть першу публічну акцію громадянського спротиву. Акція розпочнеться о 12.00 перед будівлею регіонального управління Міністерства доходів у Львові. Про форму акції та її тривалість у редакції не повідомляють.
"Це буде наша перша попереджувальна акція на знак протесту проти перетворення Міністерства доходів у репресивну машину влади, - каже головний редактор газети "Експрес" Ігор Починок.
 

Наявність аморальної більшості свідчить про кризу моральних інституцій, - Євген Головаха

Це спостерігається, починаючи з системи освіти і закінчуючи церквою. Якщо вона не може сформувати нормальні моральні норми, значить, всі у кризі. Якщо ми будемо залишатися тими самим зубожілими матеріалістами й концентруватися тільки на власних цінностях виживання й мікросередовища, то нічого в суспільстві не буде. Потрібно починати змінювати цю систему. Як? Має бути лідер. Не такий як Ющенко. Він був проповідником, який не вмів нічого робити, а тільки говорити про мораль для інших, а не навіть для себе. Має бути такий лідер, який би зміг реально шукати шляхи зміни ціннісної системи. Про це йшла розмова у Літній школі журналістики газети "День" з відомим українським соціологом Євгеном Головахою, який сьогодні святкує 63-й день народження.  Детальніше
 

Спілкуючись із мешанцями Врадіївки, я переконався: їх уже не залякати, - Яворівський

Серпнева політична мертвота спровокувала мене на поїздку до опальної степової Врадіївки. Сів за кермо і погнав. Навігатор вибрав найкоротшу дорогу з Миколаєва. Спілкуючись із багатьма людьми, я переконався: всю Врадіївку вже не залякати. Розчарувавшись у політиках, киянах та жителях тих міст, містечок і сіл, через які проходили, не відчувши активної підтримки, вони не втратили віру в завтрашній день... Утворився неформальний опозиційний актив із своїм громадським лідером Анатолієм Бурлаком, - пише письменик, народний депутат Володимир Яворівський в "Українській правді".
Ще буде суд над виродками. Будемо разом домагатися, щоб він відбувався саме тут, у Врадіївці. І щоб його не закрили від преси та врадіївців. Але чи здатна ця влада судити саму себе? Детальніше
 

Кримських посадовців громадськість примусила поважати державну мову

Уряд Криму: туристичні вказівники на півострові будуть і українською
До сезону 2014 року у містах Криму за рахунок коштів проекту Євросоюзу планується встановити півтори тисячі туристсько-інформаційних вказівників українською, російською та іншими мовами. Про це сьогодні повідомив офіційний сайт Ради міністрів АРК  з посиланням на міністра курортів і туризму автономії Олександра Лієва, - повідомляє Радіо Свобода. Глава курортного відомства Криму пояснив, що цей проект на цей час перебуває у стадії розробки. Зараз спільно з органами місцевого самоврядування, визначені лише місця, де будуть встановлені вказівники.
 

Суспільно активні громадяни мають координувати свої дії в єдиній структурі

"Безпосередня демократія"
Політичний пульс України
Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільно активних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.
 

99% українців-противників ЄС ніколи там не були, - Огризко

Дискусію, йти Україні наліво чи направо, нав’язала Москва
Про це екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив в ефірі Радіо Свобода. Зокрема, він наголосив: "Люди, на жаль, не поінформовані. У нас 75% нашої української громади жодного разу не бували в ЄС!
Тому, коли я чую отакі от речі, я запитую: шановний добродію чи добродійко, а ви коли востаннє бували в країні ЄС? У 99% випадках я чую: ніколи!
Я кажу: знаєте, це мені нагадує газету "Правда" радянських часів, коли вона писала, що "не читав, але засуджую". От те ж саме ми маємо сьогодні.  Детальніше+ВІДЕО
 

Нова хода "Донбас, вставай з колін!" має повернути владу Українському народові, - ініціатор

Як уже повідомлялося, 3-го серпня 2013 року представники ГО "Луганці" разом з громадою міста Первомайськ провели мітинг, на якому оголосили про створення ще однієї ходи на Київ: "Донбас, вставай з колін!". 6-го серпня ініціатор ходи Голова ГО "Луганці" Сергій Коваленко оприлюднив звернення до громадян із закликом про підтримку ходи:
Хода "Донбас, вставай з колін!" потребує твоєї допомоги
Я, Сергій Коваленко, ініціатор ходи "Донбас, вставай з колін!" та Голова ГО "Луганці  закликаю громадян взяти участь у ході. За 3,5 роки діяльності ГО "Луганці" я особисто витратив на захист громади близько 150 тисяч гривень, із них 25 - пожертви.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5264
mod_vvisit_counterВчора7541
mod_vvisit_counterЦього тижня29150
mod_vvisit_counterМинулого тижня50036
mod_vvisit_counterЦього місяця114181
mod_vvisit_counterМинулого місяця208035
mod_vvisit_counterЗа весь час15361271