Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Віталій Кличко дав сольний концерт для ветеранів Другої світової

Людяний вчинок Кличка
Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко 9 травня привітав ветеранів у Житомирському обласному госпіталі для ветеранів війни у Бердичеві. Як повідомляє прес-служба партії, в госпіталі у Бердичеві лікуються понад півтори сотні ветеранів Другої світової війни. Майже всі вони зібралися на зустріч з Кличком. Тих, хто обмежений у пересуванні, лідер "УДАРу" відвідав і привітав в палатах медичного закладу. Ветерани ділилися спогадами про воєнні роки, а Віталій Кличко згадав двох своїх дідів, які пройшли усю війну. Кличко відповів на запитання ветеранів, заспівав під гітару воєнну пісню з ними. Крім того, лідер "УДАРу" та ветерани сфотографувалися на пам'ять. Інф.: pravda.com.ua
 

TVi планує стати повноцінним каналом рівня ICTV

В оновленій сітці телеканалу ТВі будуть програми Антіна Мухарського, Мирослави Барчук, Марічки Бурмаки. Про це повідомив Михайло Крупієвський, продюсер і заступник директора телеканалу з розвитку в інтерв'ю "Комсомольській правді".
 "Глибокі цікаві інтерв'ю наші глядачі побачать-почують у новій програмі "Вечір з Мирославою Барчук ". Антін Мухарський стане креативити в" Зеленій лампі "- передачі про сучасне мистецтво, але цікавою кожному.
 

9 травня перетворили на день Сталіна негідники, які продовжують війну, - Юрій Луценко

Луценко: 9 травня має бути днем пам'яті та скорботи, а не святом Сталіна
Звільнений за помилуванням президента Юрій Луценко закликає припинити політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем - ГУЛАГу і Освенцима.
Про це екс-глава МВС написав на своїй сторінці в Facebook: "9 травня може бути тільки днем пам'яті і скорботи. Це, до речі, - рішення ООН", - цитує Луценка Gazeta.ua.
Він підкреслив, що травень зазвичай стає місяцем спланованого розбрату в Україні.
 

Звичайний вчитель музики - найфартовіша людина в світі

Цей чоловік ледь не помер сім разів, а після цього, мов компенсація з небес, виграв мільйон доларів у лотерею
Смуга невдач у хорватського вчителя музики Франа Селака почалась у 1962 році. Поїзд, в якому він їхав, зійшов з рейок, перекинувся кілька разів і впав у воду. Загинули 17 людей. Селак зумів допливти до берега зі зламаною рукою.
Рік по тому він полетів на літаку. Десь високо над землею сталася розгерметизація і бічні двері в салон відірвалася. Селака засмоктало прямо за борт ... Коли він прокинувся у шпиталі, йому повідомили, що літак розбився, а його знайшли у копиці сіна.
 

Український Інтернет потребує тотальної українізації

Дивує й обурює засилля російськомовних сайтів в українському Інтернеті. Я не читаю блогів російською мовою, написаних українцями. Вони чужі мені за духом. На співвітчизників, які вправляються в Інтернеті російською, пишучи при цьому для української аудиторії, я дивлюся як на перекинчиків, "остарбайтерів" або наймитів. Мені із такими не цікаво не лише в інтернеті, але й у реальному житті, - йдеться у статті на Радіо Свобода.
Український Інтернет потребує тотальної українізації. Можна сказати навіть так: створення сайтів українською мовою у тій чи іншій галузі – обов’язок кожного свідомого громадянина України. І не треба тут нарікати на владу. Українізація Інтернету може відбуватися і без неї.
 

Партії та громадський сектор мають взаємодіяти в єдиному цілісному форматі

На осі "громадянство – громадські організації – партії" замість сталих зв’язків продовжує домінувати ставлення споживацьке і паразитичне. Що можемо зробити у цій ситуації? Шанси на позитивний розвиток зростуть, якщо вдасться засипати досі нездоланні рови між пересічними громадянами, громадськими організаціями та політичними силами. Це можна зробити виключно на основі взаємної довіри та поваги. І – відмови від пихи, – хай як банально це звучить. Громадський сектор у цій ситуації мав би відіграти ключову роль.
 

There Is an Urgent Need For the Creation Of Public Institut For Strategic Support Social Development

altДержава залишає громадян наодинці із наростаючими глобальними загрозами. Саме влада, через свою бездіяльність та некомпетентність, є первинним чинником суспільної небезпеки.Вона сама перетворює себе на конгломерат неефективних та нелегітимних інституцій.У цих обставинах нагальною є суспільна потреба створення громадської установи, яка здійснюватиме аналіз поточної ситуації та стратегічної проблематики, випрацьовуючи рекомендації щодо подолання наростаючих викликів, що постали перед Україною. Її завданням має стати привернення уваги громадськості до справжніх чинників порушення національної безпеки, тиск на політиків усіма доступними способами з метою спрямування їхньої діяльності у русло суспільного поступу.
 

Громадськість закликає опозицію погодити з нею кандидатуру Київського міського голови

25 квітня в інформагентстві "Інтерфакс-Україна" відбувся круглий стіл за участі столичних громадських ініціатив та організацій щодо узгодження кандидатури Київського міського голови від опозиційних сил з київською громадою.
Модератор круглого столу, експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко заявив, що київські громадські ініціативи також є суб’єктами муніципальної політики і тому мають право виступати з пропозицією до кандидатури Київського міського голови.
"Ми зініціювали Меморандум, в якому прописані принципи та підходи до визначення кандидатури київського мера.
 

Ми обираємо - ми відкликаємо

25 квітня відбулися збори ініціативної групи "Ми обираємо - ми відкликаємо"
Головним завданням громадської ініціативи є створення законодавчого механізму для відкликання виборцями народних депутатів України.
Ініціативу започаткували народні депутати Юрій Дерев'янко та Микола Томенко. 12 нардепів вже підписали законопроект про про відкликання народного депутата.
 

5 жахливих наслідків закону про референдум

Громадські організацій закликали парламентарів скасувати Закон "Про всеукраїнський референдум!"
Не кажіть, що не вчасно! Хай би що не відбувалося в парламенті сьогодні – це який не є, але прояв політичної конкуренції. Закон "Про всеукраїнський референдум" одиним пострілом вбиває і політичну конкуренцію, і парламент...
Тому Коаліція громадських організацій "За чесний референдум" вітає заяву опозиційних партій і закликає усіх депутатів Верховної Ради проявити хоча б інстинкт самозбереження та зробити все можливе для скасування Закону "Про всеукраїнський референдум":
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні742
mod_vvisit_counterВчора5453
mod_vvisit_counterЦього тижня30426
mod_vvisit_counterМинулого тижня28418
mod_vvisit_counterЦього місяця34753
mod_vvisit_counterМинулого місяця123163
mod_vvisit_counterЗа весь час14139157