Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Потрібно формалізувати суспільну дискусію і зробити її продуктивною

Найпродуктивніша цінність нових громадських ініціатив у тому, що рушіями опозиційного дискурсу повинні стати особи, які не дискредитували себе участю в управлінській політиці минулих літ. Мова про експертів й моральних авторитетів, які жодного дня не були на чиновницьких посадах.
Хтось справедливо зауважить, що "Третю республіку" створив Юрій Луценко з польовими командирами Майдану. Це факт, але основна їхня місія в даному випадку – формалізувати дискусійне середовище та започаткувати процес продуктивної дискусії, - йдеться у статті на "Українській правді".  Детальніше
 

"Генеральний протест" проти Генплану Одеси

Костусєва застукали з котом у мішку
Мова піде не про кота Матроскіна породи мейн-кун, яким одеський мер Олексій Костусєв вихваляється на своїй сторінці у Фейсбуці, а про призначеного всій місцевій громаді хижого котяру на прізвисько генплан Одеси, якого він поки що тримає у мішку. Носиться з ним Костусєв, якого одесити прозвали Петрушкою, як дурень із ступою. Уже не вперше він пропонує депутатам міськради схвалити вміст свого мішка на сесії. Але громадськість міста, запримітивши, що із мішка стирчить хвіст, здійняла таку хвилю протесту, що від підтримки генплану відмовилися навіть колишні соратники й опікуни мера
 

Якщо опозиція не стане на захист рядових активістів, то саму опозицію скоро захищати буде нікому,- Заява КВП

ЗАЯВА КОМІТЕТУ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛІТВ'ЯЗНІВ З ПРИВОДУ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ АКТИВІСТА КВП ВІТАЛІЯ ГРУЗІНОВА
Комітет Визволення Політв'язнів (КВП) звертається до опозиційних партій (в тому числі й непарламентських), громадських організацій, ЗМІ та всіх небайдужих громадян України з нагальним проханням організувати широку кампанію на захист громадського активіста Віталія Грузінова (на фото - Ред.). Віталій Грузінов (Ведмідь) розпочинав свою діяльність з Помаранчевого Майдану. Опісля, всі ці роки Віталій присвятив громадській діяльності:
 

У системі абсолютного фальшу будь-які реформи приречені на занепад, - Андрій Любка

Погана новина полягає в тому, що за таких умов будь-які ініціативи просто приречені на занепад. У системі абсолютного, доведеного до досконалості фальшу неможливо побудувати щось на справжньому й міцному фундаменті. Бо будуєш "Лікарню майбутнього" – а в підсумку виходить цілий палацовий комплекс у Карпатах. З вуликами і трипільськими глечиками, ясна річ. Будуєш стадіони, дороги й готелі на Євро-2012 – а виходить "Межигір’я" і кар’єри топ-бізнесменів рівня Ґейтса: "Саші-стоматолога", "Юри Єнакіївського" чи Курченка. Про це йдеться у статті письменника на Радіо Свобода.
 

Луганська громада виставила вимоги місцевій владі

18 червня 2013 року в Лисичанську біля міської адміністрації  представники громадського об'єднання "Луганці" разом із громадою міста з 13.00 проводитимуть збори громади. Вимоги до сесії Лисичанського міськвиконкому:
 1. Проведення сесії міськвиконкому Українською мовою.
 2. Надання слова на сесії Лисичанського міськвиконкома Голові ГО "Луганці" Сергію Коваленку (на фото - Ред.).
 3. Створення в Лисичанську комісії з розслідування економічної ситуації в місті за участі громади, але без тих псевдо-опозиційних політиків, які знищували підприємства міста разом з діючою владою.
 

Україна живе в очікуванні завтра, рік у рік знижуючи потреби і виправдовуючи злидні

ЗБАЙДУЖІЛІ
Моє покоління - унікальне. Унікальне у своєму неймовірному занепаді, розгубленості  з приводу того, куди і навіщо ми прямуємо. Так, ми не пережили ані великої війни, ані великої депресії, перед нами не майоріли знамена Третього рейху і не сяяла зоря загірної комуни. Ми не знаємо смаку тих “грёз”, хай навіть фантастичних і зумисних, які колись об'єднували мільйони людей і надавали їхньому життю сенсу. Проте саме нам випало на долю страшне прокляття часу - побачити світ байдужості, світ без мети.
 

Українці живуть пліч о пліч із ворогами у власній державі

Прикро, коли на виборах звичайні українці стають співучасниками злочину, іноді не свідомо виступаючи на стороні злочинців проти власної держави. Загалом, такі процеси складно назвати виборами, вони скоріше схожі на боротьбу свідомих громадян своєї держави з її ворогами, в ролі яких виступають такі ж українці – вчителі, лікарі, міліціонери, прокурори та судді.
Ось так і живуть українці пліч о пліч із ворогами у власній державі, де одні, від виборів до виборів самі себе призначають, а інші щодня поповнюють базу фальсифікаторів, заносячи їх в архіви Інтернету як ворогів держави, які спотворили свідоме волевиявлення народу і, можливо, вплинули на хід історії.
 

Пам’ятник Катерині ІІ в Одесі став місцем гучних "Російських маршів" українофобів

На ознаменування 220-річчя переселення українських козаків на Кубань 15 червня розпочався п’ятиденний православний автопробіг "Козачий роз’їзд пам’яті". Керівником цього заходу призначено отамана  проросійського "Войська Верных Казаков Черноморских имени Гетмана Богдана Хмельницкого", одеського письменника Олега Дряміна. Як зазначено в анонсі події, козацький загін-роз’їзд благословили Патріарх Московський і всія Русі Кирило та митрополит Одеський і Ізмаїльський УПЦ Московського патріархату Агафангел. Та це і не дивно, адже обидва вони – активні проповідники так званого "Русскава міра", тож їм до душі акція, задумана одеським українофобами не стільки як богоугодна і релігійна, а як політична.
 

На місячну зарплату шефа офісу можна придбати авто

Рейтинг вакансій з величезними зарплатами
Якщо хочеш мати гідний заробіток в Україну - влаштовуйся працювати на підприємства, що належать всесвітньо відомим компаніям. Причому сфера їх діяльності має бути присвячена торгівлі або дистрибуції різних товарів. Також непогані зарплати у лінійних фахівців, що спеціалізуються на інформаційних технологіях, фінансах і займаються юридичною практикою. Крім цього, роботодавці охоче і щедро оплачують роботу з продажу та просування їх продуктів та послуг.
 

Норильське повстання в контексті прав людини в Україні сьогодні

Варто перечитати бліц-інтерв’ю виконавчого директора Міжнародної комісії з оцінки злочинів нацистського і радянського окупаційних режимів у Литві Рональдаса Рачінскаса в сьогоднішньому номері "Дня". Наявність згадки про Норильське повстання в підручниках та публічному просторі — це індикатор, який свідчить, що ВОНИ — ТАМ, а МИ — досі ТУТ. Бо справа не в круглій даті..., - йдеться у статті в газеті "День". Наведений нижче фрагмент короткого  виступу, здається, доволі вичерпний: Норильське повстання розпочалося в травні 1953 року. Цей унікальний вияв беззбройного спротиву тоталітарній системі став однією з причин демонтажу ГУЛАГу, появи дисиденства, зрештою, розпаду СРСР. Чому ми говоримо про Норильське повстання в контексті прав людини в Україні сьогодні? Детальніше
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні433
mod_vvisit_counterВчора4265
mod_vvisit_counterЦього тижня13618
mod_vvisit_counterМинулого тижня26453
mod_vvisit_counterЦього місяця50959
mod_vvisit_counterМинулого місяця120641
mod_vvisit_counterЗа весь час14032200