Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

Наявність аморальної більшості свідчить про кризу моральних інституцій, - Євген Головаха

Це спостерігається, починаючи з системи освіти і закінчуючи церквою. Якщо вона не може сформувати нормальні моральні норми, значить, всі у кризі. Якщо ми будемо залишатися тими самим зубожілими матеріалістами й концентруватися тільки на власних цінностях виживання й мікросередовища, то нічого в суспільстві не буде. Потрібно починати змінювати цю систему. Як? Має бути лідер. Не такий як Ющенко. Він був проповідником, який не вмів нічого робити, а тільки говорити про мораль для інших, а не навіть для себе. Має бути такий лідер, який би зміг реально шукати шляхи зміни ціннісної системи. Про це йшла розмова у Літній школі журналістики газети "День" з відомим українським соціологом Євгеном Головахою, який сьогодні святкує 63-й день народження.  Детальніше
 

Спілкуючись із мешанцями Врадіївки, я переконався: їх уже не залякати, - Яворівський

Серпнева політична мертвота спровокувала мене на поїздку до опальної степової Врадіївки. Сів за кермо і погнав. Навігатор вибрав найкоротшу дорогу з Миколаєва. Спілкуючись із багатьма людьми, я переконався: всю Врадіївку вже не залякати. Розчарувавшись у політиках, киянах та жителях тих міст, містечок і сіл, через які проходили, не відчувши активної підтримки, вони не втратили віру в завтрашній день... Утворився неформальний опозиційний актив із своїм громадським лідером Анатолієм Бурлаком, - пише письменик, народний депутат Володимир Яворівський в "Українській правді".
Ще буде суд над виродками. Будемо разом домагатися, щоб він відбувався саме тут, у Врадіївці. І щоб його не закрили від преси та врадіївців. Але чи здатна ця влада судити саму себе? Детальніше
 

Кримських посадовців громадськість примусила поважати державну мову

Уряд Криму: туристичні вказівники на півострові будуть і українською
До сезону 2014 року у містах Криму за рахунок коштів проекту Євросоюзу планується встановити півтори тисячі туристсько-інформаційних вказівників українською, російською та іншими мовами. Про це сьогодні повідомив офіційний сайт Ради міністрів АРК  з посиланням на міністра курортів і туризму автономії Олександра Лієва, - повідомляє Радіо Свобода. Глава курортного відомства Криму пояснив, що цей проект на цей час перебуває у стадії розробки. Зараз спільно з органами місцевого самоврядування, визначені лише місця, де будуть встановлені вказівники.
 

Суспільно активні громадяни мають координувати свої дії в єдиній структурі

"Безпосередня демократія"
Політичний пульс України
Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільно активних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.
 

99% українців-противників ЄС ніколи там не були, - Огризко

Дискусію, йти Україні наліво чи направо, нав’язала Москва
Про це екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко заявив в ефірі Радіо Свобода. Зокрема, він наголосив: "Люди, на жаль, не поінформовані. У нас 75% нашої української громади жодного разу не бували в ЄС!
Тому, коли я чую отакі от речі, я запитую: шановний добродію чи добродійко, а ви коли востаннє бували в країні ЄС? У 99% випадках я чую: ніколи!
Я кажу: знаєте, це мені нагадує газету "Правда" радянських часів, коли вона писала, що "не читав, але засуджую". От те ж саме ми маємо сьогодні.  Детальніше+ВІДЕО
 

Нова хода "Донбас, вставай з колін!" має повернути владу Українському народові, - ініціатор

Як уже повідомлялося, 3-го серпня 2013 року представники ГО "Луганці" разом з громадою міста Первомайськ провели мітинг, на якому оголосили про створення ще однієї ходи на Київ: "Донбас, вставай з колін!". 6-го серпня ініціатор ходи Голова ГО "Луганці" Сергій Коваленко оприлюднив звернення до громадян із закликом про підтримку ходи:
Хода "Донбас, вставай з колін!" потребує твоєї допомоги
Я, Сергій Коваленко, ініціатор ходи "Донбас, вставай з колін!" та Голова ГО "Луганці  закликаю громадян взяти участь у ході. За 3,5 роки діяльності ГО "Луганці" я особисто витратив на захист громади близько 150 тисяч гривень, із них 25 - пожертви.
 

Рівень статків людини можна визначити за аналізом крові

За допомогою аналізу крові можна дізнатися, чи багата людина. Багато років існувала думка, що кількість токсинів в організмі людини знаходиться у прямій залежності від величини її щомісячного доходу. Але завдяки дослідженням Джесіки Тіррелл і групи вчених з Університету Екстерера, довели протилежне, пише ubr.ua з посиланням на "Медвісті". Використовуючи дані, отримані від американського дослідницького центру їжі та охорони здоров'я, були побудовані графіки залежності між складом і кількістю хімічних речовин в організмі і соціальним статусом людини.
 

База даних усіх власників майна може опинитися в руках грабіжників і злодіїв

Проблеми і неприємності, які прийдуть до нас разом з новими правилами оцінки майна
У контексті національної безпеки варто окремо відзначити якість Єдиного реєстру Звітів про оцінку. Підібрати пароль для входу в базу даних Звітів з оцінки під силу практично будь-якій людині, хоч трохи знайомій з програмуванням. Напевно, творці даної бази даних не вбачають у цьому проблеми. Але завдяки такому реєстру можна досить вільно "вираховувати" людей, які готуються до продажу належної їм нерухомості? Якщо раніше грабіжникам, злодіям потрібно було шукати якісь способи отримання такої інформації, то тепер нічого цього робити буде не потрібно: достатньо зламати пароль і відстежувати звіти з оцінки, в яких будуть зазначені дані замовника такого звіту... І що найнеприємніше, вирахувати такий спосіб "наведення" неможливо!
 

Хто буде контролювати контролерів, стерегти сторожів та судити суддів?

Політичний ринок є найкращим засобом від корупції, бо мільйони "контролерів" підкупити неможливо
Свій політичний вибір ми зазвичай оцінюємо як невдалий, що й підтверджують низькі рейтинги всіх гілок влади під час соцопитувань, - йдеться у публікації на "Українській правді". Тому не бракує пропозицій щодо "фільтрації" неякісних депутатів та чиновників. Переважно таких:
– потрібні "контролери" – суб'єкти з надзвичайними повноваженнями: антикорупційний комітет чи лідер з "політичною волею" та "сильною рукою";
– недостойних треба відсікати вже на підступах до влади – отже, необхідні "сторожі", які проводитимуть люстрацію;
– надія на "суддів": депутат складає письмові зобов'язання перед виборцями, а в разі їх невиконання подавати на нього в суд.
Однак в умовах нашої "політичної матриці" все це не спрацьовує.  Детальніше
 

Нам потрібно шукати дієві механізми аби волю громадян спрямувати в конструктивне річище

Такий висновок зробили учасники круглого столу, який пройшов сьгодні в Івано-Франківську. Головний меседж ініціативи: "Зробимо владу відповідальною перед громадянами"
Громадські активісти пропонують прийняти закон про "Владу в Україні", в якому будуть прописані механізми відкликання депутатів, суддів та інших посадовців. Концепцію цього закону обговорювали сьогодні в Івано-Франківську, під час круглого столу на тему "Крах демократії: безвідповідальність влади та примарність опозиції".
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3582
mod_vvisit_counterВчора5293
mod_vvisit_counterЦього тижня29049
mod_vvisit_counterМинулого тижня34425
mod_vvisit_counterЦього місяця89122
mod_vvisit_counterМинулого місяця150753
mod_vvisit_counterЗа весь час14344279