УУкраїнці підтримують Президента, але застерігають не перетинати "червоні лінії" 
Тисячі людей прийшли з українськими прапорами, червоно-чорними стягами і прапорами різних політичних партій.

Віче скликали три політичні сили: "Європейська Солідарність", "Голос" і "Батьківщина". Організатори закликають перед зустріччю "нормандської четвірки" нагадати органам влади про "червоні лінії".

На установленій біля стели сцені виступають представники політичних сил. Зокрема, Андрій Парубій, Ахтем Чийгоз, Інна Совсун, Андрій Іллєнко.

Як відомо, Лідери партій "Європейська солідарність", "Батьківщина" та Вакарчук закликав українців підтримати Зеленського перед "нормандським самітом"
"Голос" закликали українців та громадські організації вийти у неділю, 8 грудня, на акцію на Майдані Незалежності. Акцію проводять через зустріч у "нормандському форматі", яка відбудеться 9 грудня.

У спільному зверненні Порошенко, Тимошенко та Вакарчук зазначають, що "українцям напередодні "нормандської зустрічі" необхідно нагадати владі про "червоні лінії" – вимоги українського народу, якими ніхто не має права зігнорувати".

Як повідомлялося, Зеленський має намір зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним тет-а-тет під час переговорів у "нормандському форматі" 9 грудня в Парижі.

На саміт до Франції президент України поїде зі своєрідною "зброєю", яку поки що тримає в таємниці. Після зустрічі лідерів країн "нормандського формату" Зеленський хоче повернутися з відчуттям, що всі хочуть припинення війни.

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh