В Україні давно існує Президентський палац!
Кращого місця просто не знайти, - Павло Січкар
Пропоную Президенту України Володимиру Зеленському "перебазуватися" в уже практично готову для переїзду державну резиденцію - Маріїнський палац. Його так і називають: Президентський палац. Там і раніше проводилися дипломатичні прийоми. Ця будівля є одним із архітектурних чудес України. Тепер вона капітально відремонтована.
Маріїнський палац - одна з візитних карток Києва. Він зручно розташований поблизу будівлі Верховної Ради України.Така офіційна президентська резиденція позитивно позначилася б на іміджі України. Кращого місця для офісу Президента України годі й шукати!
"Український дім" аж ніяк не підходить для "великого переселення" глави держави. Він знаходиться біля підніжжя Володимирської гірки, яка сама є визначною історичною і природною пам'яткою. Будівництво запланованого підземного паркінгу під будівлею може зруйнувати Володимирську гірку, яка вже й так постраждала при будівництві там музею Володимира Леніна, а нещодавно - і від вандального будівництва мосту через Володимирський узвіз.
Та й "ленінське" походження існуючої будівлі мало би бути вагомим контраргументом проти перенесення туди президентського офісу.
Крім того, Європейська площа є вузловою транспортною розв'язкою. Є великий ризик, що проїзд транспорту звідти на Хрещатик і на Володимирський узвіз та у зворотньому напрямку буде заблоковано. 
Окрема тема - величезні і невиправдані фінансові витрати.
Закликаю колег-журналістів, громадських діячів, киян, усіх небайдужих не допустити руйнації Володимирської гірки, спотворення історичного обличчя столиці.

Павло Січкар, журналіст

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh