Вадим Карасьов: Київ - це місто, яке спливає кров'ю
Киянам слід організовуватися і спільно відстоювати інтереси свого міста, багато проблем якого багато в чому пояснюються постійним потоком прибувають переселенців з периферії. Про це на круглому столі в Києві заявив політолог Вадим Карасьов.
"Київ - це місто, яке спливає кров'ю, де людині не дихається навіть нормально. Це пострадянський місто, який є жертвою периферії, коли всі, хто ще більше знекровлений у периферії, їдуть сюди. Це в підсумку призводить до того, що це місто не для людей, а для автомобілів, чиновників, задоволення групового та індивідуального щастя. Регіональна команда, що приходить до влади, тягне за собою сюди всю свою регіональну орду. А міські ком'юніті ще не повстали. Тому городяни, самі кияни повинні будувати Київ разом", - сказав він.
На думку Карасьова, в Єгипті та Туреччині середній клас великих міст демонструє активність, яку могли б перейняти і кияни.
«Ми бачимо на прикладі Туреччини, Єгипту - середній клас, який прийшов у активність, захищаючи свої інтереси, задає новий концепт розвитку. У потворних формах поки ще цей рух проявляє себе в Москві та Києві. На цьому тлі з'являється необхідність появи нових механізмів прийняття рішень. У містах мільйонниках виникає необхідність створення не Генерального плану розвитку міста, а Майстер-плану, в основі якого захист інтересів громадського ком'юніті», - розмірковує політолог.
«Логіка розвитку Києва в тому, що як радянське місто він уже перестав існувати, але кардинальних перетворень не відбулося. Київ за часів СРСР сприймався як перевалочний пункт для багатьох», - зауважив політолог Тарас Березовець.

Інф.: "Новий регіон"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh