Громадянин+смартфон(PC)+мапа+соціальна мережа+почуття справедливості та мораль=зміна системи суспільних взаємовідносин
Реалізувати Національну мережу наступного покоління з використанням геопозиційних координат, поєднану з існуючими соціальними мережами, пропонують її ініціатори у Facebook.
Як це працює? На смартфон чи комп’ютер встановлений додаток, котрий дозволяє кожному Громадянину в реальному часі працювати з Глобальною мапою взаємодії. Карта має багато шарів: політичний, економічний, соціальний, розважальний, медицина, освіта і т.д., котрі у свою чергу мають власні підшари.

Громадянин має можливість повідомити спільноту про своє ставлення до об’єкту чи ситуації, свої наміри чи плани на майбутні дії, шляхом встановлення на мапі маяку з повідомленням. Маяк відображається на карті взаємодії і може бути доповнений коментарями від інших Громадян та варіантами по вирішенню проблеми.
Використання маяків надасть можливість в реальному часі бачити картину процесів, котрі проходять в країні на усіх рівнях та безпосередньо на них впливати Громадянам.
Що система дасть особисто Вам?
- якісний доступ до думки та досвіду інших Громадян по конкретній ситуації в реальності
- можливість спільно вирішувати проблемні ситуації безпосередньо на місці їх знаходження, разом з людьми, котрих хвилюють ті ж питання, що і Вас
- обирати та отримувати інформацію по послугам, котрі необхідно виконати на певній території та отримати за це винагороду, а в разі потреби допомоги – зробити волонтерський вчинок.
- отримати послуги (оплатні чи безоплатні) від Громадян там, де Ви їх потребуєте, через повідомлення спільноти в найбільш ефективний спосіб - встановлення на мапі маяку з повідомленням
- можливість спільного вирішення проблем, котрі знаходяться на певній території
- можливість спільного захисту від несправедливих дій по відношенню до Громадян
- і ще багато-багато цікавих можливостей для взаємодії, котрих у Вас наразі немає.
Детальніше

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh