Вартість "палацу Путіна" - 1 мільярд доларів
Очолюваний російським опозиційним політиком Олексієм Навальним "Фонд боротьби з корупцією" (ФБК) опублікував розслідування про "палац Путіна" біля курортного міста Геленджик на Чорному морі, інформує "Радіо Свобода".
Розслідування опубліковане через добу після того, як суд в Хімках відправив Олексія Навального на 30 діб в СІЗО після його повернення в Росію з Німеччини. Розслідування було зроблено до затримання Навального. Воно включає в себе документальний фільм тривалістю майже 2 години, в якому бере участь сам Навальний, і текст з візуалізацією.

Так званий "палац Путіна", він же резиденція на мисі Ідокопас, був побудований в 2005-2010 році. Про те, що він був зведений для президента Росії, в 2010 році заявив бізнесмен Сергій Колесников. Він же оцінив вартість проекту в 1 мільярд доларів. З тих пір про палац неодноразово писали ЗМІ, в тому числі і "Радіо Свобода".

У розслідуванні Фонду боротьби з корупцією, як стверджується, розкрита схема фінансування будівництва палацу, а також показані його інтер'єри.

"Це найбільш охоронюване місце в Росії, фактично держава в державі, і це найбільший путінський секрет. Його оберігають сотні, навіть тисячі людей - від невідомих охоронців, садівників і будівельників до найбагатших і знаменитих людей в Росії", - йдеться у вступі до розслідування. Сама споруда палацу названа "найбільшим хабарем в історії".

Фотографій Путіна в палацовому комплексі чи інших підтверджень того, що особисто Путін користується палацом, у розслідуванні немає.

У тексті також згадується знайома Путіна Світлана Кривоногих, про яку недавно було опубліковано розслідування "Проекту", і Аліна Кабаєва. Стверджується, що ці жінки являються власницями елітної нерухомості та інших активів.

У Кремлі розслідування поки не коментували.

Інф.: krymr.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh