Колишній мер Конотопа Артем Семеніхін, на якого вчора вночі було скоєно замах, розповів про свій стан. Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook.
Семеніхін розповів, що в результаті нападу на черепній коробці з’явилося кілька тріщин, переламаний хребець на шиї.
“У спробі вбивства я звинувачую особисто Ігоря Молотка (Нардеп від парламентської групи “Воля Народу”)”, – заявив він.

За його словами, це пов’язано з тим, щоб Молоток не отримав конкурента на виборах.

Семеніхін додав, що незважаючи на це, він буде балотуватися в Раду, як самовисуванець.

Крім того, він зауважив, що йде в Раду ще і для того, щоб Молоток знову не став депутатом ВР.

“Я вас запевняю, що зроблю все від мене залежне, щоб не допустити депутата (Молотка – ред) у ВР. Я зроблю все для того, щоб саме моя кандидатура отримала перемогу”, – додав постраждалий.

Нагадаємо, о першій годині ночі 27 червня було скоєно замах на колишнього мера Конотопа Артема Семеніхіна. За словами депутата облради, напад здійснили після того, як стало відомо, що Семеніхіна зареєстрували кандидатом у народні депутати.

Інф.: inforesist.org

Коментар Володимира Пилипчука, політика, громадського діяча, науковця:

- Скільки можна терпіти нищення патріотів України, пересічних її громадян як економічно, соціально, мовно, так і фізично?

- Скільки можна терпіти як сприяння, так і пряму участь антиукраїнських політиків, антиукраїнської ЛІВОохоронної і ПРАВОломної системи України в руйнації України і її захисників?

- Усі активні вороги України... не лише зовнішні, але й внутрішні мають перетворюватися на "Вантаж 200"! Патріоти об'єднуйтеся для активних і упереджуючих ударів по ворогам! На владу і її шакалів в погонах надія постійно, але невпинно щезає!

- В іншому випадку наша надмірна толерастія сприятиме і посилюватиме безкарність наших ворогів, щоб саме свідомі громадяни України повторювали долі жертв Голодомору, жертв ГУЛАГів, долі Атрема Семеніхіна, Сашка Білого, або тих, хто емігрува з України!!!

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh