17 жовтня з 9:30 біля Верховної Ради проходитиме масова громадсько-політична акція
Вимоги акції виглядають дуже простими і навіть дещо буденними:
1. Запровадження пропорційної системи з відкритими списками на виборах до Верховної Ради України;
2. Скасування депутатської недоторканності;
3. Створення незалежного антикорупційного суду.

Але за кількістю та спектром політичних партій, рухів та громадських організацій, що вже долучились до організації, Акція дійсно більш подібна на Майдан, ніж на рядовий політичний мітинг.  Ось  перелік підписантів та сам Меморандум. Тут і Самопоміч і Свобода і Демальянс і Автомайдан, Реанімаційний пакет реформ і Центр протидії корупціїї. Наєм і Єгор Соболев, Парасюк і Саакашвілі, і т.д. і т.д.

То чому ж ці вимоги такі важливі? Що це дасть людям?

Все дуже просто! Якщо Верховна Рада разом з президентом виконають тільки ці три вимоги – вже за декілька років Україна може стати реально значно багатшою і вільнішою, кардинально зменшиться безробіття і виростуть зарплати!

А все тому що відміна депутатської недоторканості та новий виборчий закон – кардинально змінить склад Верховної Ради після виборів (які можуть пройти вже весною наступного року). Чому змінить? Бо олігарх чи бандит уже не зможе купити виборців на «мажоритарці», і не зможе сховатись в списку партії… Та й депутатство тоді йому не дуже й потрібне буде, все одно «доторканий». Тоді значно більше шансів, що Рада прийматиме закони що сприятимуть розвитку держави, а не купки сьогоднішніх депутатів та олігархів.

Створення незалежного Антикорупційного суду, разом з нормально працюючим НАБУ і антикорупційною прокуратурою, триматиме в постійному тонусі інших суддів і «високих» держслужбовців, що теж значно зменшить корупцію і покращить функціонування держапарату.

А цього тільки і ждуть закордонні інвестори. Бо наше географічне розташування разом з природними та кваліфікованими трудовими ресурсами, а головне «зоною вільної торгівлі» з ЄС робить Україну супер вигідним майданчиком для розташування підприємств що орієнтуються на Європу.  От вам і кінець безробіттю та різке збільшення зарплат вже за два-три роки.

Отже є шанс змінити ситуацію на краще – 17 жовтня о 9:30 біля Верховної Ради!

Чому важливо щоб нас зібралось якомога більше? Все дуже просто: нинішня влада відрізняється від попередньої, крім якихось дрібниць, тим що вони реально бояться НАРОДУ!  Владу для Порошенко, Гройсман, Аваков, Луценко та ін. ми отримали завдяки Майдану, і вони поки це пам’ятають… Але все менше і менше. Тому НАМ дуже потрібно нагадати їм про це. Вони розраховують що ми не вийдемо, що нас вдасться обдурити («не протестуй бо Путін прийде») і вони будуть продовжувати красти по старих схемах Кучми-Януковича та водити за носа ЄС та інших…

Тому, вівторок, 17 жовтня 9-30 біля Верховної Ради!

Прийди, щоб не прийшлось знову воювати на Майдані чи шукати кращої долі по світах…

Борис Родієвський
Інф.: obukhiv.online

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh