22 січня у Києві, біля стін тисячолітньої Софії відбудеться віче на честь відзначення 102 річниці проголошення Незалежності України IV-м Універсалом Центральної Ради УНР та 101 річниці Соборності України.
Після цього відбудеться хода до Адміністрації (Офісу) Президента (вул. Банкова, 11), де буде:
- сказано рішуче НІ промосковському пацифізму вже нинішніх органів влади в Україні;

- передане Звернення з вимогою припинити дії, які один в один повторюють те, що сто років тому привело до окупації України Москвою та вбивства, за 70 років московської окупації, більше 20 мільйонів українців;

- попереджено, що якщо здача України негайно не припиниться, то розпочнкться акції за негайну відставку Президента, Верховної Радм та Кабінету Міністрів України.

Що і чому буде вимагатися учасниками заходу від нинішніх органів влади:

НЕ ДОПУСТИТИ ПОВТОРЕННЯ ТРАГЕДІЇ 100-ЛІТНТОЇ ДАВНОСТІ ПО ЗНИЩЕННЮ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І СОБОРНОСТІ, ПРОГОЛОШЕННЯ ЯКИХ БУЛО 22 СІЧНЯ 102 і 101 РОКИ ТОМУ.

Місце проведення акції: Київ, Софійський Майдан, АПУ (вул. Банкова, 11).
Збір: 22 січня 2020 року:
11.45 (на Софійському майдані),
14.00 (на Банковій, 11)

ЗАХОДИ організовує:
Громадський Рух «Українська Патріотична Альтернатива» (у складі: Конгресу українських націоналістів, Української партії, УНА-УНСО, Громадської організації «Народний Рух України», Всеукраїнського товариства «ПРОСВІТА» імені Тараса Шевченка, Спілки офіцерів України, ОУН (д), ВОВ, МГО Соловецьке братство).

До заходу долучилися:
Українська Республіканська Партія, Українська Національна Рада, КУПР, НПС "Усвідом себе українцем!", Київська громада українських рідновірів та ряд інших громадських організацій.

На захід запрошуються всі патріоти та українські патріотичні організації.

ЗАХИЩАТИ Україну вже ПОТРІБНО негайно

Завтра може бути вже запізно.

ДОВІДКОВО:
1. Четве́ртий Універса́л Украї́нської Центра́льної Ради — державно-правовий акт, універсал Української Центральної Ради (УЦР), що проголошував незалежність Української Народної Республіки (УНР) від Росії. Прийнятий 9 (22) січня 1918 року в Києві.
2. День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

Інф. із сторінки події у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh